Чоловік зра див нуд ну дружину з молодою і дур ною секретаркою. Дружина від нього пішла, проте, побачивши її після розлу чення, чоловік не міг повірити своїм очам

ПОЛИТИКА

До своїх 40 років Олексій вважав, що у нього в житті є все — хороший будинок, розумні діти, престижна робота, непоrана зарnлата, але був один недолік у всьому цьому: дружина Олексія. Ні, вона була дуже гарною, зустрічала Олексія щодня з роботи з усмішкою та смачною гарячою їжею на столі. Ось тільки Олексій уто мився від цього. Чоловік пам’ятав, як вони разом випустилися і одразу ж одружилися. Олена та Олексій були однолітками, але навчалися на різних професіях. Олексій пам’ятав клятву в РАГСі, як вони обіцяли один одному бути поруч у rорі та в радості, у багатстві та у бідн ості… Олена навчалася на вищі бали, професори пророкували їй хорошу кар’єру, але вийшовши заміж, Олена махнула рукою на кар’єру і всю себе подарувала домашнім справам, господарюванню та дітям.

Чоловік працював, вона створювала затишок у домі. Все було гладко, рівно, добре. Як мінімум, так здавалося Лені. В очах Олексія дружина стала звичайнісінькою домогосподаркою, про колишню красу і доглянутість не залишилося і сліду. Так… не те що Танечка. Секретарка Олексія, Тетяна, була 22-річною дівчиною не найрозумнішою, але свою ціну вона знала. Була такою молодою, а вже розуміла, що до чого. 40-річний чоловік закохався у 22-річну дівчину. Він якось натякнув про свої почуття, а Таня все зрозуміла і відповіла взаємністю. Так і закрутилося. Вони почали зустрічатися після роботи. Олексій проводив із Танею більше часу, ніж із сім’єю. У день його народження Олена вирішила купити їм 2 квитки на море, зробити сюрприз, а діти вже були дорослими, могли б самі про себе подбати, хоч мама Олени збиралася залишатися з ними. За паспортом чоловіка Олена вирішила зайти на роботу. Ви не уявляєте обличчя Олени, коли вона побачила секретарку у кабінеті чоловіка.

Про роботу та мови йти не могло. Після цього все сталося дуже швидко. Олена зібрала речі та поїхала до батьків. Діти були дорослими. Дізнавшись про зра ду, вони вирішили залишитися з мамою. Спочатку Олексій думав, що Олена швидко заспокоїться і повернеться до нього. Він вважав, що коли він із сім’ї не йшов, так і зра ди не було, а легка інтрижка за зра ду не вважається. Через півроку Олена та Олексій були вже законно розлу чені. Якось, повертаючись із роботи, Олексій побачив Олену. Вона йшла з якимсь чоловіком, який ніс пакети із продуктами. Вони жваво розмовляли, Олена сміялася, і було видно, що їй добре поряд із тим чоловіком. Олексій раптом зрозумів, що молода секретарка не приносить жодної радості, з нею йому було нецікаво, а по Льоні він нудьгував жа хливо… її йому не вистачало. Але що він міг із цим вдіяти? Те, що від нього пішло, було не повернути.