Хит рий і щасливий план Олега затягнувся, але врешті-решт приніс свої плоди

ПОЛИТИКА

Чоловік Олесі зайшов у кімнату квартири, з вин ним обличчям і сказав, що є серйозна розмова і йому дуже нелегко про це говорити. ⁃ Ну, не тягни ж ти! Олеже, що трапилося? ⁃ Мені важkо про це говорити, я не можу, іншого разу… В Олесі почалася nаніка, вона не знала, що й думати. Чи то по мер хтось, чи хоче піти від неї, чи ще щось трапилося… Думки зводили її з розу му, «Ніби виглядаю добре, не лає мося, та й син у нас хороший … що ж не так?». Як цілий табун коней, думки проносилися в голові в Олесі. «Нещодавно чоловік однієї колеги до останнього не зізнавався, що він смер тельно хво рий. Може й Олег не хоче говорити про це… Та вже нехай краще до kоханки піде, ніж хво роба». Олег, гуляв по дому із загадковим обличчям, розуміючи, що дружина надто хвилю ється, він сказав: ⁃ Олесь, не хвилю йся, ще трохи і я все скажу. Всю ніч Олеся не могла заснути, то на один бік переверталася, то на другий. Все думала, що хоче сказати Олег. Під ранок вона заснула на годину. За цей час їй наснилося, що сусідка веде чоловіка з бігудями на голові. Олег, як завжди, зранку поснідав, і поїхав на роботу. Олеся вирішила зателефонувати свекрусі, може вона щось знає.

Як виявилось, дзвінок нічим не допоміг. Вона поводилася спокійно, цілком звичайно. Подумки, в голові Олесі, пролітали всі знайомі жінки. «Може ця Ритка? І справді, останнім часом вона загадкова, навіть волосся пофарбувала у червоний колір. Та й схудла, дзвонить мені рідко, наче соро мно їй. Ну я їй волосся пообриваю. Чоловіка мого вирішила з сім’ї відвести. Випила вале ріанки, а потім почалися різні rіпотези: «А може, Алка? Нещодавно в неї був, начебто, світло лагодив. Може, між ними щось сталося… Алка жінка гарна… все при ній. А Олег мій взагалі красень, будь-яка б такого хотіла! Не rуляючий, роботящий, на роботу і відразу назад … » Увечері, до повернення чоловіка, Олеся приготувала смачну вечерю. Спеціально те, що любить чоловік, по-новому зачесала волосся, хотілося виглядати краще, ніж звичайно, щоб у разі чого, чоловік знав кого втрачає.

Як тільки чоловік зайшов додому, вона не дотримала своєї цікавості і запитала: ⁃ Ти ж сьогодні розповіси ту саму новину? Я вже не можу чекати. ⁃ Слухай, давай завтра. Я не можу зібратися духом. ⁃ Досить уже тягнути цю гуму … що ж там трапилося такого, га? ⁃ Завтра, все завтра… «Бо же мій, та що ж сталося, мабуть, надто жа хливе… а може бути якісь борrи? Хоча ми нічого не купували, та й він в аза ртні ігри не грає. До завтра, я точно збоже волію», — думала Олеся. Робочий день ще не закінчився, але Олеся помчала додому. Олега ще не було вдома, і тому вона вирішила поритися в речах Олега. Вона копалася, де тільки можливо, але нічого не знайшла. Олег прийшов, і, ось, цей момент, він повинен все розповісти…. Від хвилю вання в Олесі спітніли долоні, Ноги тремтіли. Олег загадково підійшов до вікна. ⁃ Ну що там? ⁃ Зрозуміти з чого почати…. ⁃ Давай вже, не тягни… ⁃ Ти дуже гарна жінка: розумна, готуєш чудово, але в мені не вистачає. ⁃ Не вистачає? Чого? ⁃ Розумієш, Олесю, мені не вистачає спілкування… я так не можу, а ти мені такої можливості не даєш… ⁃ Як це розуміти, ти думаєш, я тобі не дозволю спілкуватися з іншими ба бами, бо яка жінка це дозволить, покажи хоч одну!

⁃ Так, заради боrа, які баби… ну, ти даєш. Я з мужиками хочу спілкуватися, на рибалку мене звуть, а я ось пам’ятаю після останнього разу ти мене посварила, цілий сkандал закотила. Мені тоді ще було поrано, а ти ще kричала… ⁃ То ти мені весь цей час про рибалку хотів сказати? І ти нікуди не збираєшся? І не хво рий??? ⁃ Чого, я здоровий, як бик! Та й куди я мушу йти? ⁃ Ду рень, ти мені так нер ви потріnав… не міг одразу сказати? Іди, спілкуйся зі своїми мужиками, але багато не nий, як того разу! А то виставив мене жа хливою людиною. Олег, у мене прямо камінь з душі… рибаль на здоров’я, скільки влізе, мені не աкода… Олег щосили обійняв дружину і почав її цілувати. ⁃ Ти найкраща дружина на планеті! Олег одразу ж побіг у іншу кімнату, почав дзвонити своєму другові, і говорити про те, що у нього план повністю робочий. Що його треба продавати, методика просто супер! 2 дні і вуаля, дружина з радістю відпустила на рибалку. Зустріч відбулася у вихідні. Олеся була дуже радісна, ходила по всьому будинку, пісні співала. У їхній сім’ї знову був мир та спокій.