У кафе моя дівчина зпустошила сумку, якщо б ви тільки знали, що я там побачив

ПОЛИТИКА

Одного разу, коли ми сиділи з дівчиною в кафе, у неї задзвонив телефон. Вона почала судо рожно шукати його в сумочці і, не знайшовши більше півхвилини, зробила дуже сміливий вчинок: вивалила весь вміст на стіл… Переді мною розва лилися: помади різних кольорів, штуки 3, навушники, ковбаса, туш, листівка, на якій було зображено море, величезний гребінець для волосся. Але це був ще перший етап: дівчина все ще продовжувала трясти вміст. На другому етапі звідти вивалилися-квиток в кінотеатр, якась книжка, китайські палички для їжі, пару серветок, кілька шоколадок, окуляри, парасолька, чорні туфлі і ось воно – телефон.

Я сидів і милувався на весь цей «дівочий» світ. Одного разу почув фразу: жінка — це її сумка. Тільки уявіть собі: квиток в кіно, який я побачив, багато говорить про те, які фільми вона вважає за краще. А раз вона зберегла його через кілька днів після сеансу, значить, асоціює себе з якоюсь героїнею з цієї стрічки. Якщо не nомиляюся, була навіть така передача, яка називалася «Сумка». Учасники розглядали вміст рандомної сумки і вгадували, ким є її власниця. Отже, сумка-найкраща подруга будь-якої жінки. Причому, це найближча подруга. Ось тільки одна nроблема: жінці ж завжди хочеться нову сумку. А що робити зі старою? А якщо у дівчини 2-3 сумки.

Уявляєте всю цю процедуру перекладання цілого світу? До того ж сумка доводить, що жінки – чарівні. Адже тільки чарами можна вмістити в цей маленький простір цілий світ. Одного разу, будучи в Італії, пригледів своїй дівчині красиву сумку. Правда, вона була дуже маленькою. Летів і думав, як вона відреагує на цей сюрприз. Щастю моєї дівчини не було меж. Через кілька днів ми пішли в театр, і вона взяла з собою мій подарунок. У самий розпал вистави мені раптом захотілося води. Уявляєте? Дівчина дістала із сумки пляшку. Як таке було можливо? Адже по виду пляшка була навіть більше сумочки. Боявся попросити щось ще: раптом там помістилася ще й мікрохвильовка…