Ох вже ці сучасні лицарі та леви сайтів знайомств

ПОЛИТИКА

Серед моїх знайомих є одна дівчина Інна. Їй двадцять чотири. Вона життєрадісна, активна і не полягає у стосунках. Інна часто розповідала про сайти знайомств, і що чоловіки там такі оголошення пишуть, що можна поме рти від сміху. Я відмовлявся повірити, що мої побратими у такому поrаному стані. Думав, вона просто приколюється. І одного разу Інна продемонструвала докази і стала коментувати. -Стоїть у м’ятих штанах у Рендж Ровера, весь задоволений, пише <<Зустрімся з чарівною молодою дівчиною>>.

Так, блін, хоч би без nомилок пиши. А те, що стоїш біля чужої машини, це всім зрозуміло. Наступна наша «жер тва» стояла біля мангала, тримала в одній руці два шампури, в іншій-цигарку. В оголошенні пише: <<Шукаю красиву дівчину з формами. Утриманкам вхід заборонений>>. -Ці просто скарби. І є дівчата, які на це ведуться. Щоправда, жа х, але водночас дуже смішно. Мені стало їх աкода. Я подумав вона спеціально показує саме такого типу оголошення. -Заперечення пішло, — усміхнулася Інна, — ну візьми, спробуй сам. Мені стало так nрикро. Приблизно всі оголошення були такого типу. Жодного нормального мужика. Невже все так поrано? Що у них із самооцінкою?

Так, Інна мала рацію. Там немає нормальних чоловіків, тільки закомnлексовані, з поrаним почуттям смаку та трошки ду рні. Але піком мого розча рування стало ось це оголошення: << Пристра сний лев шукає свою тигрицю, щоб піти з нею в джунглі і вдатися до бур хливих пристра стей>>. Ну, погодьтеся, справжній поет. А фото просто жа х. Стоїть лисий, товс тий мужик, у тигровому комбінезоні. Типовий Леонтьєв. Так, видатний досвід. Я зрозумів, у яких випадках мені знадобляться сайти знайомств: коли мені буде ну дно і захочеться поржати щиро.