Чоловік і дружина випадково дізналися, що доля звела їх за 3 роки до того, як вони познайомилися

ПОЛИТИКА

Аня прибігла до кімнати і з величезною радістю в голосі kрикнула Дімі: -Ти уявляєш? Ми познайомилися з тобою на 3 роки раніше, ніж ми думали, і простягла йому кадри, зроблені старим фотоапаратом. На кадрах – невелика вечірка, фотографом якої була сама Аня. Діма того вечора навіть не помітив її. Природно, показуючи ці фотки, Аня замовкла, тому що сама була на цій вечірці з іншим хлопцем. Виходить, річницю свого знайомства вони відзначали не того дня. Діма того дня був, природно, напідпитку, і напевно пропонував Ані бокальчик, а та ввічливо відмовляла. Ніхто цього не пам’ятає.

Можливо, так усе й було, і Ангел намагався звести їх набагато раніше, але щось тоді пішло не за планом. Адже дійсно: ніхто з нас не знає, де і за яких обставин зустріне кохання всього свого життя. У мене із дружиною була схожа історія. Виявилось, що років 5 до того, як познайомилися, ми були з нею на одному концерті. Їй тоді було 17, мені близько 20-и. Можливо, коли вона проходила повз, я думав: »О, класне дівчисько». А може, її сильно дра тував той kудлатий хлопець, який своєю шевелюрою закривав сцену і постійно штовхав її спиною. Уявляєте, якщо внутрішній голос шепнув їй: «Терnи, це майбутній батько твоїх дітей». І скільки таких сюжетів можна вигадати.

Можливо, сидячи на конференції цього вечора, ви випадково зустрінетеся з кимось поглядом, або відкриєте комусь двері, поступитеся місцем у транспорті тощо. Всі ці випадки – у руках наших янголів. Давно відомі, які вони хитруни, що вони вміють робити все вчасно. Ніколи не кваплять події. Знаю одну пару, дні народження яких йдуть один за одним. Нещодавно вони випадково дізналися, що їхні матері лежали в полоrовому будинку на сусідніх ліжках. І ці прекрасні поро діллі теж не могли уявити, що припадають один одному майбутніми сватами…