Чоловік не припускав, що відпустка завдовжки 20 років у результаті може зруй нувати його шлюб

ПОЛИТИКА

Це було двадцять років тому, Катя та Діма приїхали відпочивати до Сочі. Обидва були одружені, Діму вдома чекала ваrітна дружина, а Катю вдома чекав чоловік та маленький син. Познайомилися вони на пляжі, дівчина сиділа за барним столиком, а хлопець стояв неподалік і вирішив підійти. -Мене Діма звуть. -У мене чоловіка так звати. Та не соромтеся ви, я ж бачу, що ви теж одружені. Мене Інга. – засміялася дівчина. Пара розговорилася, довідалися, чому вони одні приїхали відпочивати без сім’ї. Діма так захопився жінкою, що запропонував їй потанцювати. Катя була тренером з танців, тільки ось вона хотіла відпочити від роботи. Наступного дня молоді люди вже не тільки ходили до дельфінарію, але й жили в одному готелі.

Йшов час, відпустка закінчувалася. -Як я без тебе буду? — Заявив Діма. -Дім, заспокойся, у тебе дружина ваrітна чекає на тебе! – відповіла дівчина. -Я приїжджатиму до тебе в місто, дружині говоритиму, що відрядження. – запропонував чоловік. -Не треба. Краще за рік на цьому ж місці. Незабаром це стало традицією, пара щороку приїжджала до Сочі. Щороку Катя казала чоловікові, що їй треба побути на самоті, а Діма казав, що у відрядженні. На пляжі завжди працював той самий бармен, який обслуговував людей, вони представлялися вже не парою, а чоловіком і дружиною. Так було простіше, виглядало все як гра на один тиждень щороку. Чоловік Каті поми рає незабаром, вона одразу повідомляє цю новину Дімі.

Але сама не чекає на нього. Дочка Діми незабаром виходить заміж. А в розпал весілля його дружина ви дає йому, що всі ці роки знала про Катю. І що можна не жити вже разом. -Можеш їхати до своєї. Я все знаю. Вона все зрозуміла ще коли Діма вперше поїхав у відпустку. Чоловік уже тоді охолов до неї. Вона сама вирушила до Сочі, щоб усе дізнатися, сказавши, що там живе подруга. Провела своє власне розслі дування, знайшла те саме кафе, зрозуміла по смсках від банку. Потоваришувала з барменом, який став її «таємним агентом» на наступні 20 років. Діма дивився на дружину, намагався посміхатися, але не виходило. До них підбігла дочка у білій сукні: -Тату! Що трапилося? Підемо танцювати! -Ви бач… Натанцювався.