Через те, що я волію гуляти, а не вбиратися, подруги називають мене грязнульою. Але пізнавши мою філософію, ви й самі станете «грязнулями»

ПОЛИТИКА

Подруги називають мене rрязнульою, просто тому, що я волію заповнювати життя радісними моментами, а не повсюдними справами, що з’ї дають енергію. Якщо переді мною стоїть вибір зробити прибирання в будинку або вийти погуляти, я оберу одного. І це недарма. Це, можна сказати, мій девіз у житті. І я вам зараз все поясню. Всі мої однолітки проводять по 2-3 години на день на прибирання та по 1-2 години на приготування. Це все, що смороду займаються протягом дня. Їм ніколи навіть у кіно зі мною сходити. Я вважаю, що турбота про себе починається зсередини. Якщо в будинок чисто, я не буду зайвий раз забіратіся.

На мою думку, вбиратися треба там, де бру дно. Ну, скажіть мені, чи є сенс по 100 разів на тиждень мити всі поверхні, якщо вони в принципі чисті і без цього. Я живу одна, прибирання влаштовую раз на тиждень. Від непотрібних речей позбавляюся часто і без докорів сумління. На приготування я теж особливо не витрачаю часу, тому що готую тільки на 1 прийом і лише 1 порцію для себе коханої. Останнім часом я люблю гуляти. Дві на день: перед обідом та після вечері, я виходжу гуляти у міському парку. Окрім парку я ще люблю ходити в кіно, обожнюю балет, а також люблю досліджувати нові місця у рідному місті, знаходити цікаві локації. Коли я розповіла про це подругам, вони назвали мене rрязнульою.

Жартом, звичайно, але все ж таки. У нас різні погляди та різні пріоритети, це нормально. Справа в тому, що мій будинок завжди чистий. Ніхто ніколи не сkаржився на чистоту на моїй території. Просто сам факт, що я не протираю всі поверхні щодня, бентежить деяких людей, які звикли до протилежного. Поясню, мені 38. Я була заміжня, але розлу чилася через м’який характер чоловіка. Він живий так, як мені хотілося. Всі рішення я приймала, вся відповідальність була на мені, він виступав виключно в ролі виконуючого. Такі справи. Я вважаю, що я права і не бачу у своєму виборі нічого kритичного. Вісь якщо подруги спробують хоча б тиждень пожити, як я, вони 100% не захочуть повернутися до колишнього способу життя.