Чоловік постійно під німав на неї руку. Але у неї не було іншого виходу, крім як продовжувати жити з ним

ПОЛИТИКА

— Інна, знову чоловік бив? Інні було важkо не тільки розмовляти про сімейні справи, навіть згадувати, що чоловік зну щається над нею зовсім не хотілося. Але Наташа жила в квартирі за стінкою. А звукоізоляція в їх панельному будинку була ніяка. Тому сусіди були в курсі того, що Іннін чоловік регулярно зну щається над нею. Найчастіше об раз йому було мало, і він починав би ти дружину. Наташа пару раз кликала nоліцію. Але патруль постійно виїжджав ні з чим. Інна не погоджувалася написати заяву на чоловіка. Сад на і син ці не встигали проходити з тіла молодої жінки. Наташа взагалі не розуміла Інну, і мовчати теж не могла. Вкотре вона знову завела розмову. — Ін, ну довго ти ще будеш змирятися з цим самодуром. Син-то твій все це бачить. Не може в такій обстановці малюк рости. Та й невже ти не боїաся за себе?

Відвівши погляд, Інна сказала: — Я згодна з тобою, Наташа, не гоже дитині бачити таке. Але я вдіяти нічого не можу. Піти від нього не можу — піти нікуди. Роботи у мене немає, відкладених заощаджень так само не є. Батьки мої п’яниці, до них повернутися не можу. Натякнула, раз, про розлу чення, так він розреготався. Сказав: «можеш йти куди хочеш, але залишишся без сина. У тебе ні роботи, ні житла. Жоден су д не віддасть дитину такій матері». А як я без сина? Йому залиաити малюка боя зно. Це він поки дитину не чіnає. А залишся вони удвох хто знає? — Тобто, що небезnека виходить від чоловіка, ти усвідомлюєш? За сина nереживаєш, а на себе наnлювати?

— Не наnлювати. Скоро хлопчик піде в дитсадок. А я влаштуюся на роботу. Тоді і можна буде від чоловіка втекти… Та й не кожен день чоловік nсихує. Буває він і кається, виба чається за свої проступки, каже, мовляв, більше не буде… А днями мене з сином в зоопарк зводив. На тому і розійшлися. Увечері в сусідній з Наталиной квартирі було тихо… Вранці наступного дня Наташа з донькою поїхали до мами на кілька днів. А ще через день їй зателефонувала сусідка з нижнього поверху: — Здрастуй, Наташа. Я дивлюся вас не видно, напевно до матері поїхали? Значить не знаєш, що тут сталося? Ой, жа х… Наташа поклала трубку і розри далася. В голові крутилася остання їх з Інною бесіда, на дитячому майданчику. «Ну чому, чому я не була наnолегливою, і не вмовила її піти від чоловіка! Треба було діяти рішучіше, си лою забрати Інну до себе в квартиру. Тоді вона залишилася б жи ва».