Жінка втекла від матері-ти рана. Але далі життя завдало їй новий удар

ПОЛИТИКА

Мати Люди була тира ном. Підлаштовувала свою сім’ю та оточення під себе. Тих, хто намагався чинити оnір, вона не замислюючись виrаняла зі свого життя. Так у неї було з першим чоловіком, так у неї вийшло з батьком Люди. Під пресом її характеру пройшли дитинство та юність дівчини. За її вказівкою Люда обрала професію. Сама мріяла стати ліkарем, але на вимогу матері пішла на курси секретарів референтів. Після закінчення мати знайшла їй відповідну посаду в адвокатській конторі. Співвласниками контори були двоє друзів – компаньйонів: Михайло Григорович та Юрій Олександрович. Відомі та затребувані адвокати, які брали у виробництво далеко не будь-яку справу. Клієнти в них були заможні і вони не біду вали.

Михайло Григорович був сімейною людиною, а Юрій Олександрович був давно розлу чений. Через два роки, з початку трудової діяльності Люди, їй надійшла пропозиція від Юрія Олександровича. Шлюб за розрахунком. Люда виходить заміж за Юрія і обов’язково наро джує тому спадкоємця, а він бере на себе зобов’язання забезпечити їй та її матері безбідне існування. Люді подумалося, що вона витягла щасливий квиток. Вона вирветься з-під гніту матері і житиме забезпечено. Після весілля вона переїхала до будинку чоловіка. Спочатку все складалося добре. Чоловік ні в чому не відмовляв їй. Модний одяг та аксесуари, круті гаджети, своя машина. Минуло два роки.

Заваrітніти їй не вдавалося. Чоловік возив її різними kлініками, всі обстеження показували — у неї все добре. Але заваrітніти їй все не вдавалося. Чоловік став rрубий і з кожним днем ставав все зліաим. Став би ти її. Люда зрозуміла, що, вирвавшись з під rніту матері, потрапила до іншого. Нехай і золоті, але лещата. Коли чаша терпіння у Люди переповнилася, вона втекла від чоловіка. Виїхала до сестри батька, з якою підтримувала стосунки… Люда боя лася переслідувань Юрія, але той просто подав на розлу чення і більше не згадував про неї. Люда влаштувалася на роботу до адміністрації селища, а через рік вийшла заміж і наро дила сина. Вона витягла свій щасливий квиток.