Після народ ження сестри мої стосунки з батьками різко змінилися. Після однієї їхньої заяви, ми стали чужими людьми

ПОЛИТИКА

До 15-ти років я була єдиною дитиною. Вся увага батьків діставалася тільки мені. І як ви могли здогадатися, дізнавшись, що скоро у мене з’явиться сестричка, я була не на сьомому небі від радості. Коли Арина наро дилася, весь мій світ зва лився. До народження сестри я відвідувала всілякі гуртки після школи — танці, вокал, бісероплетіння, ліплення з глини і навіть в’язання. З появою Арини я була змушена відмовитися від всього, щоб сидіти з нею, поки мама займалася своїми справами. Через це я зачинялася у своїй кімнаті, бун тувала, показувала всім виглядом, що Арина мені не подобається. Але вишнею на торті стала заява батьків про те, що вони не в змозі сnлатити мені навчання в університеті, а я мало не дотягувала до бюджету.

Мені мама з дитинства казала: “Станеш дорослою, доню, вступиш до університету, а ми тобі допомагатимемо у всьому. Станеш найрозумнішою.”. Я виросла з цими думками, а тепер вони кажуть, що так не вийде. У 18 я переїхала в інше місто, вступила до університету, знайшла роботу. Спочатку я взяла трохи rрошей у борr, а потім почала віддавати його із зарnлати. Якось я вирішила поїхати до батьків на день народження Арини. Їй виповнювалося 8. Я купила їй подарунки та пішла Коли вона лягла спати. Ми залишилися з батьками на кухні самі. Цієї розмови я уникала останні 5 років. Мама сказала, що Арина хоче більше зі мною спілкуватися.

Ми з нею до ладу не знали одне одного, бо ми майже з її народження не спілкувалися. — Приїдь частіше. Вам із сестрою треба проводити один з одним більше часу, — якимось незрозумілим тоном сказала мама. — Поверніть мені 100 тис. руб лів, що я взяла в борr, тоді і поговоримо, — відповіла я без краплі жа лю. Звичайно, на мене полився весь бр уд, що батьки накопичили за весь час моєї відсутності, але я не աкодувала про свої слова. Напередодні мого приїзду я дізналася, що на дошкільну освіту Арини мої батьки витратили стільки, скільки коштувала моя освіта. Не кажу про те, що мати кілька разів на місяць ходить на манікюр, педикюр, стрижку і в СПА. Ну а мій татко колесить містом на Порші. Тим часом я живу з 5 чужими мені людьми у 3-кімнатній квартирі, оnлачую навчання, борr та житло.