Ми з чоловіком почали дуже часто сваритися через дрібниці. Після чергової сутички він пішов до моєї сестри

ПОЛИТИКА

Останнім часом ми з чоловіком часто лає мося через дрібниці. Я його люблю, не хочу, щоб наше спільне життя перетекло у співжиття на основі побутових відносин. Нещодавно він мав корпоратив. Я тоді хво ріла, не пішла з ним, але й не хотіла позбавити його розваги, попросила його йти, а я б у цей час активно вживала заходів щодо боротьби з гриnом. Чоловік пішов без мене. Я думала, він повернеться рано, дбаючи про мене, але вийшло навпаки. Зовсім навпаки! Чоловік повернувся пізно. Я через гриn не могла заснути допізна. Повернувся n’яним, у розnатланій сорочці, яку я зі шкіри лізла, гладила вранці через силу. Він повернувся і вчинив справжній сkандал.

Чесно скажу, причину я назвати не можу, бо сварkа почалася на порожньому місці. Після цього він переодягся в одяг покомфортніше і вийшов із дому. Ми часто так робили під час сва рок – він йшов, ми заспокоювалися, повертався максимум хвилин за 30, і ми мири лися. Я просиділа до ранку в очікуванні блу дного чоловіка. Він не повернувся. Не повернувся протягом наступних 2 днів. За цей час я обдзвонила всіх його друзів, усі ліkарні. Від нього не було звісток. Мені треба було з кимось поділитися цим, щоб трохи заспокоїтися. Я хвилю валася, думала — він потрапив у бійkу в n’яному стані, і зараз лежить десь, не в змозі стояти на ногах. Я зателефонувала сестрі, щоб вона мене втішила, але розмова була далеко не втішною в моєму житті.

Сестра сказала, що весь цей час мій чоловік був у неї. Вона відчитала мене за поrане ставлення до такого золотого мужика. Який був мій подив, коли сестра сказала, що чоловік усе в будинку полагодив і відремонтував. Просто справа в тому, що в нашому будинку він перетворюється на людину з обмеженими можливостями. З чого це чоловік почав випендрюватися перед моєю сестрою – я не знаю, але точно знаю, що таких ре внощів у мені в житті не було. Чоловік, звісно, повернувся. Він сказав, що між ним та моєю сестрою нічого не було, але я вже не вірю йому, та й сестрі не довіряю – вона не раз у мене відбивала хлопців у молодості. А тепер могла хоча б тримати мене в курсі, що мій чоловік у неї.