Син працює допозна, не щадив себе, а теща налаштовує доньку проти чоловіка, навіть не усвідомивши, що цим руй нує молоду сім’ю

ПОЛИТИКА

Я не намовляю на невістку , у цій ситуації ви нен і мій син . Мені важко спостерігати зі сторони і не знати , як допомогти їм . Такими темпами вони і до розлучення дійдуть . Мій син працює у великому міжнародному офісі та заробляє достатньо , щоб купити будинок , подарувати дружині машину на день народження та забезпечувати всю сім’ю . Дружина в нього мила , товариська дівчина . Після весілля вона відразу ж наро дила старшу дитину і залишилася на змісті чоловіка. Коли пройшли три року декретної відпустки , вона знову заваrітніла , щоб не виходити на роботу .

Чоловік ніколи не обмежує її , звертається як з королевою . Але останній час у них у сім’ї постійно сварkи та непорозуміння . І причина всього — робочий графік сина . Він приїжджає додому о першій годині ночі , іноді навіть ночує в офісі та працює по вихідним . З дітьми він спілкується дуже рідко , а дружина спить , не чекаючи чоловіка. Через цього невістка іноді відчуває себе матір’ю-одиначкою і щоб хоч якось фарбувати будні , кожен день їздить до батьків , щоб побалакати з мамою. Перше час чоловік схвалював її візити незабаром втомився жити без сім’ї та заборонив дружині їхати до батьків .

матір невістки взагалі не розуміє , що молодій сім’ї необхідні хоча б зустрічі », та захищає свою дочка. Крім того , вона впевнена , що у зятя нема ніякої роботи вночі , у нього просто інша жінка . Теща налаштовує дочку проти чоловіка , так що кожен день у них справжні розбирання . Я розумію , у цій ситуації винні обидва — і мій син-трудоголік і невістка , яка при будь-який труднощі біжить до мами . Але ж неможливо пояснити їм , що своїми вчинками вони руй нують сім’ю та від цього сильно постра ждають діти .