Дівчинці не подобався її скутер і вона дуже хотіла нову модель. Щоб досягти свого, вона вчинила дуже наха бно

ПОЛИТИКА

Ксюша дуже хотіла, щоб її батьки подарували їй на день народження особливий подарунок, якого вона хотіла цілий рік, це був гіроскутер. За тиждень до дня народження, вона всіляко натякала на те, що вона хоче, начебто, батьки зрозуміли дівчинку. Вони цілий рік накопичували, зрештою на іменини, дівчинка отримала бажаний подарунок, а батьки отримали низку пред’явлень. Як виявилося, це зовсім не той гіроскутер, якого хотіла 12-річна дівчинка. По-перше, він був не тієї фірми, перераховувати далі безглуздо, якщо фірма не та, там уже і колір, і форма не є особливо важливими. Загалом вона висловилася, що цей гіроскутер «повний зашквар», друзі його не оцінять.

Тож батьки повинні міняти його. Але дитині не поясниш, що батьки rроші не друкують, вони хотіли порадувати дівчинку, а за підсумком почули не подяку, а лише закиди. Вона закотила батькам істериkу перед школою, навіть грюкнула дверима і пішла, але цей «зашкварний», як вона назвала гіроскутер, забрала з собою. Але не тут було, вона вже наступного дня прийшла і заявила: -Гіроскутер не працює, поверніть його назад! Мені такий не потрібен. -Я з чоловіком давай його перевіряти, намагалися увімкнути, подумали може там він на батарейках, він заряджався шнуром, зарядили все безрезультатно. Поїхали до магазину, де ми купили цей подарунок дочок, думали, що за гарантією його відремонтують.

У результаті майстер подивився і сказав, що в поломці ви нен не магазин, а дочка. А за його ремонт доведеться nлатити три тисячі. Ми прийшли додому, запитали, що дочка зробила з цим гіроскутером, що скаже 12-річна дівчинка? «нічого». Тепер вона буде лагодити свій подарунок із rрошей, які їй подарували її друзі. Потім дівчинка таки розповіла, що вона просто хотіла, щоб магазин забрав гіроскутер, а потім батьки їй купили той, який вона хотіла спочатку. На що тільки не підуть діти, щоби на них витратилися двічі, у ранньому віці, вони ще не розуміють, як складно батькам дістаються rроші на їхні пот реби.