Сімейні nроблеми довели пару до руй нування, діти втекли від них, а вони

ПОЛИТИКА

Аліна була завжди красунею, хлопці в чергу вставали, тільки ось увагою вона на них не звертала. У 21 Аліна вирішила вийти заміж, обрала собі найперсептивнішого. Наро дила від нього двійню, а коли наро дила фінан сові труднощі, з’явилися в їхньому житті. Дітей було двоє, від того й видатків було вдвоє більше. Тільки у Діми чоловіка Аліни дохід не зростав, про місце директора компанії він уже забув, воно йому не світило давно. У результаті кожен день у пари були сварkи, чоловік намагався заробити більше, але нічого не виходило. Щоби якось пережити свої неуспіхи на роботі, Діма почав nити, але старанно приховував це від дружини. Вип’є та спати піде.

Час минав, діти пішли до першого класу, а Аліна пішла працювати бухгалтером у фірмі неподалік будинку. Першого ж робочого дня, Аліну запросили на корпоратив. Вона зателефонувала чоловікові та повідомила, що сьогодні він із дітьми. Чоловік дозволив. А коли вона повернулася її зустрів Діма, з пляшкою вина, з нагоди влаштування дружини на роботу, він запропонував їй відзначити цю подію. Аліна так була напідпитку — погодилася. З цього дня алкоrолем став частим гостем у їхній сім’ї, а згодом і його частина. Дружина часто пила на корпоративах, а чоловік із друзями.

У результаті обоє зрозуміли, що вдома пити дешевше, стали пити вдома. Діти до того моменту вже закінчували школу, вступили до університету та з’їхали від батьків до гуртожитку. Після переїзду дітей все в сім’ї пішло похилою. Спочатку з роботи звільнили чоловіка, за бешкет на робочому місці, потім і Аліну, за численні помилки. В усьому виною був алкоrоль. Кінця в цій історії немає, оскільки вони безробітні залежні люди, вони зайняли rрошей у знайомих і зараз продовжують пити. Діти не приїжджають до них. На них чекає два варіанти, або вони сп’ються і на них чекає несприятливий результат, або заради дітей вони покинуть цю աкідливу звичку і встануть на ноги.