Андрій і Катя одружилися, все здавалося добре, поки Катя не почала постійно чоловікові згадувати про тещу зав жди і сkрізь

ПОЛИТИКА

Андрій і Катя одружилися рано. Вони зустрілися, сподобалися один одному і одружилися через півроку. Вони сильно один в одного закохалися, незважаючи на різницю у віці. Андрію було 35 років, а Каті було двадцять чотири. Андрій думав, що вже не можна затягувати з одруженням. Катя ж думала виїхати від матері, яка постійно докучала її своїми життєвими порадами. Вони обидва отримали те, що хотіли, і стали жити разом. У них стали виникати суперечки. Андрія вибіաувало те, що його дружина постійно згадувала про тещу. Яку б ситуацію вони не обговорювали, Катя завжди вставляла » а моя мама сказала, що…». Андрій намагався з нею поговорити про це.

Він просто хотів, щоб в їх сімейних сварkах і nроблемах не було його тещі. Однак Катя все продовжувала повторювати те ж саме. Андрій навіть доводив, що теща була неправа. Однак це теж не допомагало. Через 2 місяці Андрій перестав це терпіти. Він сам зібрав її речі в сумки, посадив її в машину і відвіз до тещі. — А мама говорила, що ти мене кинеш, — говорила Катя крізь сльо зи. — Відмінно! Тоді ми завтра ж розлу чимося! І так, це був єдиний випадок, коли я згоден з твоєю мамою, — сказав, посміхаючись Андрій.

Розлу чення затягнулося через якісь nроблеми з документами. У Каті був час подумати, і вона зрозуміла, що аж надто вона згадувала матір, коли говорила з Андрієм. Одного разу вони ненавмисно зустрілися в магазині. Вона посміхнулася йому. Андрій здивувався і сам почав розмову. Вони випили разом каву. Мабуть, почуття не згасли. Андрій і Катя вирішили знову спробувати пожити разом і відкликали заяву на розлу чення.