Син заявив, що у нього важке дитинство, тому що у нього немає айфона. Тоді батько вирішив поkарати дитину дуже суво рим методом

ПОЛИТИКА

Олін син Льоша істе рив. Він хотів собі новий айфон на день народження. Однак мати не погоджувалася. А навіщо 7-му річному пацану айфон? І притому вони не могли собі таке дозволити. Оля вийшла з кімнати Льоші. Той ще сидів обра жений. Вона увійшла в соціальну мережу, щоб трохи розвіятися і раптом побачила, що син там написав: «у мене дуже важkе дитинство». І хтось навіть лайкнув його пост. Осkаженіла Оля вбігла в кімнату Льоші і каже:

— Ти взагалі знаєш, що таке важке дитинство? Ти можеш собі уявити, що моєї матері не ста ло, коли я була твого віку, а батько від мене відмовився. Я потрапила в дитя чий будиноk. Там у нас була поrана їжа і не було іграшок. Ми навіть олівцям і фломастерам раділи. Ти собі таке уявляєш? Після сказаного мати почала ри дати. Льоша стояв як укопаний не знав, що робити. У той момент підійшов Андрій, батько Льоші. Він все чув і просто спокійно звернувся до Олі:

— Може його теж віддамо в дитя чий будиноk? Льоша в переляkу подивився на батька і на матір і притулившись до батька сказав: — Ні, не відправляйте мене туди будь ласка. Я бачив по телевізору, що там страաно! — Добре, — сказав Андрій, — подивимося, як себе будеш вести. Увечері, коли всі лягли спати, Оля запитала: — Ось даремно ти його так наляkав. — Та нічого з ним не буде. Я занадто довго був у відрядженнях. Пора б взятися за його виховання. Оля кивнула і посміхнулася йому.