У їхній сім’ї був роздільний бюджет, чоловік rрошей не давав навіть у борr. А коли він повернувся з відпустки, куди поїхав один, і зайшов у квартиру – не міг повірити своїм очам

ПОЛИТИКА

Марина тоді повернулась із роботи. Вона помітила, що вдома немає речей чоловіка, але було ди вно, що він узяв лише літні речі. Жінка згадала, що кілька місяців тому, вони з чоловіком обговорювали їхню спільну відпустку. Цього ж дня вона поговорила з начальником, він дав їй добро, бо відпочинок їй давно належить. Був у них один мінус у їхньому спільному проживання з чоловіком – роздільний бюджет. Нещодавно Марина мала оnерацію, вона усі rроші витратила на своє ліkування. Вона просила у чоловіка хоча б позичити їй на відпустку rрошей, і що вона віддаватиме йому із зарплати, але він лише знизував плечима і не давав відповіді.

Отакий чоловік у неї був, навіть на їжу не давав грошей. Її дра тувало, що у всіх нормальних сімей спільний бюджет, а через його принципи, у них роздільний. Протягом усього часу вона всіляко натякала чоловікові, що вона дуже хоче поїхати в цю відпустку, навіть розкидала по хаті купальники та панами. Але відпустка Марини почалася без неї, чоловік відлетів на море без неї. Він зібрав речі та поїхав відпочивати без неї. Марина у сльозах зателефонувала матері, розповіла, що в неї сталося і як її чоловік з нею вчинив, у результаті мати була здивована поведінкою свого зятя. Адже якщо немає rрошей, можна ж і подешевше готель зняти, але поїхати разом.

Мати покликала доньку до себе. Марині вибирати не було сенсу, вона не хотіла просиджувати свою відпустку вдома, доки її чоловік купається в морі. Коли вона приїхала до батьків, її брат запропонував відвезти її на море відпочити, тоді тільки жінка зрозуміла, що не того мужика собі обрала. Чоловік повернувся, він не виявив дружину будинку. Повернувся він уночі, Марина ніколи так пізно не йшла з дому, то вона ще й трубку не брала. Жінка залишила на столику записку чоловікові. Жінка написала, що вона подає на розлучення, і речі вона вже зібрала та забрала. Але колишній чоловік так і не зміг зрозуміти, що він зробив не так.