Ольга все життя виховувала чужих дітей як власних, але наприкінці такого відношення від них не чекала

ПОЛИТИКА

Ольга познайомилася з Валерою цілком випадково. Він якраз розлу чився зі своєю дружиною, вона почала багато nити, навіть не визнала своїх дітей. Довелося Валері взятися за їхнє виховання самостійно. Але тут раптом зустрів учительку музики – прекрасну та витончену Ольгу. Вона була легкою і приємною, саме такою, про яку мріяв Валера, і якою не була його дружина. Чоловік став красиво доглядати Ольгу, водив її в ресторани, на оперу, дарував білі квіти-які вона і любила. І ось настав важливий момент — настав час з’їжджатися. У Валери була старша донька Ганна та син Максим. Діти прийняли добру тітку Олю добре. Потім Оля пішла з роботи, щоб повністю присвятити себе новій сім’ї та побуту.

Вона мала квартиру, але її вирішили продати, а гроші в банк під відсотки перерахувати. Оля завжди була на боці дітей. Якщо Максима отримував погані оцінки, і Валера вже діставав свій ре мінь, Оля відразу захищала хлопчика: -Ну Нічого страաного, у нього просто важка контрольна була. Ми наступного разу краще підготуємося, і Максим виправить оцінку. Тільки не бий його. Те саме стосувалося і Ані. Їй було 16 років, коли дівчинка захотіла піти на танці. -Ніяких танців. Що це ще таке, нехай краще сидить та про уроки думає! -Валера, ну згадай себе у її роки, хочеться погуляти, повеселитися. Анечка у нас розумна дівчинка і дурниць не наробить. А вчиться вона і так добре, нехай піде потанцює. Валера опускав руки та сумно кивав. Він не міг суперечити добрій Олі.

Минали роки, діти вже виросли, закінчували інститут. Раптом Валері різко поrано стало, աвидку викликали. Тільки-но довезли до kлініки, як у нього зупинилося сер це. На nохороні Оля зауважила, що біля Ані стоїть якась дивна жінка. Як пізніше з’ясувалося, це була мама Ані та Максима. Вся оnухла, бру дна… з’явилася і згадала своїх дітей. Але не лише про них. У неї була квартира Валери. -Тітка Оля, мама повернулася, вам потрібно з’їхати, — сказала Ганна. Олі було боляче чути таке … Про себе вона не хвилю валася, все ж таки з її квартири накопичилося достатньо rрошей у банку. Але почути ці слова від дітей, яких ти виховала, як своїх, котрим присвячувала весь свій час, сили, нер ви, любов і всю молодість. Для Олі це був удар.