Тітонька постійно вимагає продукти з маминої ділянки: картоплю, огірки, моркву і ще багато чого, але ось останнє її «прохання» було особливим наха бством

ПОЛИТИКА

Легко привчити рідню сидіти у тебе на աиї, відучити важко. Ось і моя мама привчила свою сестру до халявних продуктів зі своєї ділянки. А тітонька, між іншим, живе в столиці. За сотні кілометрів від нас. Цього разу мама завантажила повний багажник татової машини: мішок картоплі, огірки, моркви, кабачків, томатів і ще багато чого. Папа якраз прямував у справах до столиці. Жив в орендованій квартирі, на протилежному, від тітоньки, кінці столиці. Мама заздалегідь попередила сестру про гостинці, і що забрати їх можна буде дуже скоро. Та, звісно, зраділа. Тато, у відрядженні, працював до пізнього вечора і без вихідних. З вільним часом у нього був напряг і мама, по телефону, повідомляла про це сестрі.

Коли після тижня, продукти все ще залишалися у тата, мама подзвонила сестрі і поцікавилася, коли ті заберуть гостинці. Відповідь була збентежуючий: «Ну так везіть. Не Сашку (її чоловік, при автомобілі) ж переться через всю столицю за припасами.» Мій батько розсер дився, і всі продукти роздав товаришам по службі. Ті самі приїхали і відвезли все. Заодно і татові дечим віддарилися. Таким чином тато поставив на місце зазнаючих родичів. Заодно і маму приструнив. Через рік мама знову приготувала подарунки для рідні. Але за цією партією вже приїхав дядько Саша сам. Нинішнього літа тітка продуктами не обмежилася. Вирішила прилетіти сама.

А чого не літати, якщо дочка в авіакомпанії працює і має можливість придбати квитки з великою знижкою. Одного вечора вона зідзвонилася з мамою і повідомила, що приїжджає в гості, але не до нас, а до іншої рідні. Ті жили не сказати б, що дуже далеко. Але щоб за нею заїхати татові треба було б витратити на дорогу півтори-дві години в один кінець. Мама спробувала натякнути сестрі, що та могла б і на таксі приїхати. Але ту це не влаштовувало. Вже дізнавалася-таксі коштує 2000 руб лів, а з татом безкоштовно. Не знаю, чим закінчитися тітткин вояж, але тато поки пручається. А мама просто, як завжди, ставить перед татом завдання. Зі словом «треба».