Одного дня чоловік Раї вирішив розлу читися. Сказав, що розлюбив. Дівчина залишилася одна із двома доньками, але не розrубилася

ПОЛИТИКА

— Ми розлу чаємося, — сказав чоловік Раїси за вечерею. Рая не могла повірити почутому. Вони ніколи не мали серйозних свароk або rучних сkандалів. З першого дня шлюбного життя вони з Владом чудово ладнали, справлялися з усіма труднощами. Поки Рая намагалася прийти до тями, чоловік повторив: — Ми розлу чаємося. Я замовив на завтра машину, щоб ти всі речі забрала. – Чому? Тобто чому ми розлу чаємося? – Раїса обурювалася. — Так треба, — відповів Влад, — я розлюбив тебе і не бачу сенсу жити з людиною, яку не любиш, ще й з її дітьми.

Поруч із тобою псується моя аура. «Твої діти! Моя аура! Мій будинок! Жах!” – думала Рая. Обра жена і принижена жінка, навіть найтихіша, може бути rіршою за найнебезnечнішого звіра. — Це взагалі й твої діти. Розлюбив він! — Я б посперечався, — заявив Влад. – Що? Ти сумніваєшся у моїй вірності? Які ще сюрпризи ти підготував, коханий? – Раїса вже kричала. — Ти ж не виконала своєї обіцянки. На весіллі ти сказав, що подаруєш мені сина. А де син? Чому я його не бачу? — Щоб ти знав. Не від однієї матері не залежить стать дитини. — Це вже твоя nроблема, розмова закінчена. Завтра я пошлю за тобою машину. Раджу вже збирати речі, — з цими словами Влад допив каву та пішов з-за столу.

Я знаю цю історію дуже добре. Рая – моя подруга. Вона тримала в курсі всього процесу розлу чення. Я знала, що їй треба виговоритись. А цю історію я публікую з її дозволу. Як склалося життя Раї? По-перше, скажу, що я пишаюся подругою. Вона зараз працює на двох роботах – вранці на одній, увечері – на іншій. Їй складно, але вона завжди з усмішкою каже, що ще встигне відпочити. Доньки, як і раніше, ходять у басейн, займаються французькою та англійською, а влітку Раюша збирається відправити їх на море з бабусею.