Свекруха переставила у нашій квартирі всі меблі, коли ми були у від’їзді. Я вирішила провчити її як слід

ПОЛИТИКА

Свекруха моєї подруги, Аніта Аркадіївна, досить мила жінка, навіть коли ми збираємося з дівчинками у Ленки, запрошуємо її. Єдиний її мінус, який можна назвати, це її активність. Вона нещодавно вийшла на nенсію. Спочатку все було добре — не потрібно нікуди поспішати вранці, весь день вільний, можна займатися своїми хобі, не замислюючись про час, але саме тітці Аніті це швидко набри дло. Якщо інші у такому разі займаються спортом або відвідують якісь заняття, то тітка Аніта обрала собі інший шлях – це сім’я сина Олега. У Аніти Аркадіївної були ключі від квартири сина, а в Олега – від будинку свекрухи, ну, про всяк випадок. Так тітка Аніта знайшла собі чудове заняття. Вона щодня приходила до Ленки додому, коли їх не було вдома, переставляла меблі, міняла все на свій смак, готувала їм поїсти, пилососила і складала речі.

Все б нічого, тільки часто Олена з Олегом самі не знаходили речі у своєму будинку. Якось вони повернулися додому, і Олег за звичкою кинув телефон на маленький пуф в коридорі, але тут же почув звук 50 тис. руб лів, що розбиваються на дрібні уламки. А все чому – Аніта Аркадіївна переставила пуф, телефон розбився об стіну. Поки Олег блищав промовистістю, Олена, сміючись, пішла на кухню і заkричала. Тітка Аніта помила шторки і, мабуть, не зуміла повісити їх назад. Замість цих штор вона повісила свої старі з діркою у формі сер ця у кутку. Оскільки Аніта Аркадіївна слів про те, що не треба так робити, не розуміла, Олег із Ленком вирішили дати їй гідну відповідь – пішли до неї додому в четвер, коли Аніта Аркадіївна ходила до супермаркету за покупками і таке їй влаштували.

Олена змінила чохол пральної машинки з білого на яскраво-червоний, Олег переставив меблі у вітальні, потім вони разом пофарбували хвіст кота в фіолетовий (купленим заздалегідь тоніком для волосся) і переставили полиці зі шкарпетками, косметикою та кухонними приладами, як це любила робити Аніта Аркадіївна. . Добре посміявшись над котом, пара боже вільних повернулася додому. За годину пролунав дзвінок на телефон, це була Аніта Аркадіївна. Вона терміново покликала їх до себе, і вже за 15 хвилин Олена з Олегом були знову у тітки Аніти. Їм одразу стало соромно за свій вчинок, адже бід на жінка подумала, чи вона вже з котушок злетіла, чи її поrрабували. Олег посміявся, пояснив усе мамі. Та, природно, образилася, але швидко перевела все жартома. Натомість Аніта Аркадіївна перестала господарювати у квартирі сина. До них вона ходила лише якщо самі господарі були вдома. Коли Олена нам все це розповідала, ми всі сміялися від душі, але в той же час, нам було աкода тітку Аніту, адже бідна тоді зляkалася не на жарт.