Свекруха розлю тилася, коли дізналася, що чоловік допомагає мені по дому, але ЦІ її слова у мене з голови не виходять

ПОЛИТИКА

Сім’я — це не тільки коханий чоловік (улюблена жінка) та спільні діти. Це ще й мами, та тата подружжя. У старшого покоління свої погляди на сімейні традиції. Чоловік допомагає мені з домашніми справами та доглядом за дітьми. Свекруха категорично nротивиться цьому. На її думку, якщо він здобувач, то вдома має відпочивати. А я мушу забезпечити йому всі умови для цього. Наприклад, водити дітей гуляти у вихідні, щоб чоловік виспався. Або не перешкоджати чоловікові зустрічатися із друзями… Можливо, я виглядаю в її очах експлуататором. Не знаю.

Але я не перекидаю на плечі чоловіка домашні справи, не заважаю відпочивати після трудового дня. Однак нічого ганебного не бачу в тому, що чоловік гуляє з дітьми у дворі, поки я готую або посуд мию. І в тому, що, йдучи вранці на роботу, він заодно і сміття винесе. Або на зворотному шляху купить щось… А ось свекруха вважає, що возитися з дітьми це чисто жіночий обов’язок. Чоловік киває, усміхається їй у відповідь, але знову і знову допомагає мені після її відходу. І із задоволенням займається з дітьми. А коли мені не добре, бере на себе все домашнє господарство та дітей. І нічого критичного, що він уміє готувати лише макарони з сосисками, і пельменів магазинних зварити.

Це вже не має значення. А важливим є те, що я завжди можу на нього розраховувати. … Проте є й інший тип чоловіків, які слухають слова таких матерів. Такі чоловіки утримають сім’ю, лише якщо дружина вихована в архаїчній сім’ї і в неї вби то послух чоловікові в усьому… Щойно свекруха починає свої повчання про сутність сімейного укладу, я з усіх сил намагаюся змінити тему. Ну а коли спроба не вдається, спрямовую все у жарт. Я, звісно, абсолютно протилежної думки. Але влаштовувати сварkи та сkандали з матір’ю коханого чоловіка та коханою бабусею своїх дітей не буду.