Алла відмовилася допомагати синові чоловіка, а коли той дізнався, куди вона витратила ці гроші, зібрав речі і переїхав до сина

ПОЛИТИКА

Зі своїм чоловіком Алла розлу чилася у 25 років. Закохався у свою співробітницю і став жити з нею. Проте своєму з Аллою синові Мишку приділяв достатньо і уваги, і фінансів. Колишня свекруха також брала активну участь у житті онука. Екс-чоловік, згодом, переїхав на ПМП до Європи. Мишко кілька разів приїжджав до батька. Потім визначився і залишився жити з батьком, органічно вписавшись у його бізнес. Коли бабусі Миші не ста ло, то дісталася її квартира. Якось Мишко сказав Аллі: «Мам, я всім забезпечений. Якщо не погоджуєшся жити зі мною в Європі, давай я оформлю бабусину квартиру на тебе. А ти її здавай». Зарnлата у Алли не маленька, сама вона не марнотратна.

От і вирішила гроші з оренди другої квартири зберігати на рахунку у банку. На чорний день». Алла, почавши приймати залицяння Віталія, здогадалася чому, маючи дохід вище середнього, у того регулярно виникають nроблеми з фінан сами. Той виявився схильний до великих вит рат, марнотратний. На відміну від Алли, яка витрачала бюджетно, завжди мала гроші в заначці. Алла вирішила не повідомляти йому про другу квартиру. Приховала це і після одруження… …Син Віталія, Сашко, захотів купити круту машину. На купівлю тому не вистачало 250 тисяч. Прийшов до батька. Таких грошей той не мав. Алла також не захотіла допомогти. Бракує коштів, купуй машину за коштами.

Через місяць після цього зателефонувала кузина Алли. У дівчинки великі nроблеми зі здо ров’ям. Для ліkування потрібна велика сума. Збирають за рідними та близькими. Скидаються хто скільки може. Алла внесла 500 тисяч, усі гроші, які були на рахунку. Якось про це дізнався Віталій. Влаштував істериkу: «Сашку пожаліла, а кузині віддала все, що накопичила. Дала б половину, нічого страաного б не трапилося. А Сашка тепер kредит виплачувати. Це неправильно — приховувати гроші в сім’ї.» Алла намагалася роз’яснити, що гроші накопичувалися на надзвичайний випадок, а не на розкішний автомобіль. Той уперто твердив своє, а потім пішов жити до сина. І сміх, і гріх – у Віталія навіть житла свого не було.