Свекруха вирішила прини зити мене перед моїми дітьми, але вона точно не очікувала від мене такої реакції

ПОЛИТИКА

Зоя та Семен почали зустрічатися ще в університеті. Вони дуже любили одне одного. Хотіли після універу одружитися. Але батьки Семена були проти. Точніше, тільки мати Семена була проти. На їхню думку, син міг би зустрічатися з будь-ким, але одружуватися тільки з тією, яку виберуть вони. Семен одразу їм сказав, що такого не буде і привіз дівчину додому познайомитись з батьками. Батьки Семена одразу показали, що ця ідея та дівчина їм не подобаються. Після зустрічі мама Семена пішла до гуртожитку, де мешкала Зоя. Вона почала відтягати її за волосся і повторювати, щоб вона відстала від Семена. Зоя ж тоді була тендітною ніжною дівчинкою. Не змогла протистояти. Після відходу майбутньої свекрухи, вона nлакала. Коли Семен прийшов до неї, вона розповіла йому все, що сталося.

Вони наступного дня пішли до РАГСу і розписалися. Спочатку жили в хаті тітки Зої. Вона їм дала притулок, допомагала, чим могла. Оскільки батьки Зої жили далеко, вони допомагали дітям лише rрошима. Потім Семен та Зоя вирішили відкрити маленький магазинчик. Ідея добре спрацювала і вони відкрили другий. Після цього вже відкрили своє кафе. З батьками Семена вони не спілкувалися; навіть коли наро дився онук, вони не привітали. Після того, як справи пішли добре, Зоя із Семеном купили квартиру у Києві. Поступово їх почали відвідувати брат і сестра Семена. Зв’язок налагодився. Вони вже часто приймали гостей із боку чоловіка. Ось і коли народилася їхня дитина, на їх подив, прийшли привітати й батьки Семена. Семен та Зоя залишили всі обра зи у минулому і нормально спілкувалися з ними. Так і минуло кілька років. Якось, коли Зоя з Семеном прийшли додому, вони побачили, що їхній старший син плаче у кутку.

Виявляється, бабуся била його через те, що той не захотів їсти супчик. Семен лише попросив матір не бити його дітей. Більше нічого не говорив. Минуло дуже мало часу з цієї розмови, як Зоя раніше повернулася додому, і побачила, що тепер уже молодший син nлакав. Вона підійшла до свекрухи і попередила, щоб вона більше ніколи не чіпала її дітей. Свекруха почала говорити їй поrані речі, згадала минуле і знову захотіла схопити Зою за волосся. І все це перед дитиною. Дівчина тоді схопила руку свекрухи, і так стиснула, що на руці залишився великий синець. Свекруха цього разу не розрахувала сили. А Зоя ж була не колишня Зоя. От і коли чоловіки прийшли додому, побачивши все це, то потішилися за дівчину. Батько Семена був дуже радий, що у сина така сильна жінка. А свекруха вже знала, що якщо ще раз чіпатиме онуків чи Зою — то та запросто зламає їй руку.