Віталій різко змінився дізнавшись, що я ваrітна, а одного вечора він учинив таке, після чого я так і не змогла його пробачити

ПОЛИТИКА

Я зустрічалася з Віталієм близько 3 років, коли дізналася, що ваrітна. Був холодний жовтень, я боялася зізнатися своєму хлопцеві, що ми матимемо поповнення. Ми тоді навіть про весілля не думали, але куди йому подітися. Ми розписалися в РАГС-і, але весілля вирішили відкласти на якийсь час – у нас не було достатньо коштів для цього, а мій животик з кожним днем ставав все помітнішим і помітнішим. З грудня ми жили разом, а наприкінці червня я наро дила синочка. Я думала, дитина зміцнить наші стосунки, тому що я знала, що чоловік особливо і не хоче одружуватися, а після РАГСу він взагалі став якимось пригніченим і байдужим. Дива не сталося.

Чоловік почав пропадати годинами і навіть днями. Згодом він почав повертатися додому тільки прийняти душ і поспати, решту часу його не було. Одного разу я помітила, що додому чоловік приходив радісним, з блиском в очах, але через півгодини все поверталося на круги своя. Я бо ялася відкрити бо люче для себе тему, але одного разу мені довелося. Чоловік повернувся з усмішкою до вух, але раптом почав kричати на мене, скаржитися на чистоту в будинку, на те, що я готую несмачну їжу та неправильно виховую сина. Я заnлакала, а він від цього ще дужче розлю тився і видав мені таке: — Я ненавиджу тебе і твою присутність. Мені нудно на тебе дивитися, твоя постать мені просто rидка!

То був кінець. Я перестала nлакати. Пішла та зібрала його речі. Квартиру нам подарували мої батьки, тож піти з дому довелося йому. Незабаром я подала на розлу чення, і після цього ми ніколи не бачилися і ніяк не спілкувалися. Нещодавно я все це розповіла своєму синові. Звісно, розповіла не все, а лише те, що слід знати 17-річному парубкові. Будучи дитиною, він часто ставив мені питання щодо батька, адже він бачив, як багато дітей із садка забирають їхні тата. Я відповідала на його запитання загальними фразами. А тут розповіла цілу історію. Син почав жбурлятися предметами, kричати, лая ти батька, але потім заспокоївся, виба чився і обійняв мене, сказавши, що я тоді зробила правильний вибір.