Чоловік довгий час ховав від мене шкатулку бабусі. Але одного разу я знайшла її випадково, і відкривши, трохи дар мови не втратила

ПОЛИТИКА

З чоловіком ми одружилися двадцять років тому. Дуже любимо і поважаємо один одного. Пройшли через багато труднощів. Зараз обидва працюємо, нормально живемо. Боргів у нас немає, але і не шикуємо. Я і чоловік працюємо в одному місці. Він цеховий майстер, а я працюю комірником. Завжди намагаюся відкладати кожен місяць хоч якусь суму. Хіба мало, стане в нагоді. А чоловік знайшов собі другу роботу. Виходить, він працює сім днів на тиждень. У нього немає вихідних. Я була проти: йому ж потрібно відпочивати. Але він не слухався мене, і пішов на цю роботу. Він щотижня оглядав територію і складав звіти в кінці зміни.

Йому на цій роботі нер вувати не доводиться. Він не сильно втомлюється. Але все одно я дотримуюся своєї думки. Він повинен відпочивати хоча б раз на тиждень. Він дає ці гроші мені, щоб я накопичувала. У нас же сини навчаються в університеті, і кожну хвилину щось може знадобиться. Ось і я відкладаю. Людина завжди спокійна, коли знає, що в запасі у нього є хоч якісь заощадження. Справа була так. Тиждень тому, коли я була вдома одна, вирішила зробити генеральне прибирання. Я настільки захопилася, що не помітила навіть, як почала чистити комору. Там були всі ті речі або інструменти, якими ми не користувалися. Чоловікові не хотілося викидати, ось і поклали туди.

Я вирішила просто витерти звідти пил і розставити всі речі по своїх місцях. В процесі знайшла скриньку, яка дісталася нам від бабусі чоловіка. Я давно її не бачила, і вирішила подивитися, що там всередині. Коли відкрила її, то була в աоці. Там були гроші. І не маленька сума, а великі купюри. Мені стало одночасно і страաно, і цікаво. В голові крутилася купа питань. Звідки ці гроші, як вони опинилися у чоловіка, чому він нічого не говорив про це, чому сховав і т. д. Я досі не сказала йому ні слова про те, що знайшла цю скриньку. Мені страաно питати про це: я бою ся почути нер вову відповідь. Як мені вчинити? Як відкрити цю тему і поговорити з ним про це?