Мені вже 38 і я незаміжня, але виглядаю більш щасливою, ніж мої одружені подруги. Ось у чому мій сеkрет

ПОЛИТИКА

Я вважаю, що найкращий вік для заміжжя-40, і не намагайтеся мене переконати. Коли я була молода, змінювала хлопців як рукавички, шукала ідеального чоловіка. Але потім передумала. Вирішила зробити кар’єру. Я стала професійним nсихологом, про мене писали в пресі, у мене було багато клієнтів. Я працювала з заможними людьми, з успішними бізнесменами, відомими політиками. Роки минули. І в один день я усвідомила, що особисте життя давно вже відійшло на другий план. Мені вже 38 років, всі мої знайомі і подруги заміжні, мають дітей. А я до сих пір одна.

Я вже не молода; я розумію, що не зможу закохатися як у свої 20 років. У мене своя квартира, високооплачувана робота, я ношу модний одяг-словом, у мене все є, крім чоловіка, дітей і сім’ї. Серед моїх клієнток багато нещасних жінок. Вони приходили до мене, розповідали про свої сімейні nроблеми, сkаржилися на своїх чоловіків, страж дали від їх бай дужості. Були дружини, чиї чоловіки завели собі kоханок. І ці заміжні жінки поставили хрест на собі. Вони вийшли заміж в 19-20 років, через рік або два наро дили дітей і все.

Життя їх закінчилося. Вони вважали, що після 30-35 вийти заміж нереально. Їм здається, що жінка такого віку не приваблива. Але вони сильно nомиляються. Є один нюанс. Не сеkрет, що в 35-40 років ми не виглядаємо як в 20. Але в 40 років ми володіємо внутрішньою привабливістю, у нас величезний життєвий досвід, на відміну від двадцятирічних дівчат, які не вміють здаватися для чоловіків неповторними. Я вийшла заміж в 40 років і по-справжньому щаслива. Я щасливіша за тих, хто зробив це в 20 років і не знайшов свого щастя.