Після заrибелі мами сестра оселилася в її квартирі з новим хлопцем, але після чергової витівки я вирішила подавати на неї до су ду

ПОЛИТИКА

У мене є старша сестра Аліна. З дитинства ми були дружні. Тільки в наших взаєминах була ієрархія: вона наказує, я підкоряюсь. Так як вона була старша на чотири роки, їй здавалося, що вона повинна скеровувати мене, вирішувати все за мене. А оскільки я сама не могла самостійно приймати рішення, робила те, що вона говорила. Я вступила туди, де сестра навчалася. На щастя, заміж ми вийшли разом. Спочатку вона вийшла заміж і вирішила навчити мене, як готувати, як прибирати, як догоджати чоловікові. Для неї заборонених тем не було. Але через півтора роки вони розлу чилися. На той час я вже вийшла заміж і переїхала. Вона переїхала до мами. Сестра від нудьrи та від того, що вирішила допомогти зберегти мій шлюб, часто заходила до нас у гості.

Ці візити моєму чоловікові не подобалися. Я не знала, як сказати їй більше не приходити, не хотіла її обра зити. Вона так любила мого сина. Але невдовзі поме рла наша мати. Вона раптово захво ріла. Ми не встигли навіть усвідомити, що, можливо, скоро ми її втратимо. Тоді я була ваrітна другою дитиною. Усі питання, пов’язані з nохороном, вирішила сестра. Після цього вона запропонувала оформити квартиру на своє ім’я та обіцяла виплатити половину вартості мені. Я погодилася, тому що тоді не могла зайнятися цими питаннями. Після цього я не раз починала розмову про це. Наро дився мій другий син, у чоловіка на роботі виникли nроблеми.

Нам дуже допомогли б ці гроші. Але сестра щоразу знаходила відмовки. Незабаром вона зустрілася із чоловіком, він переїхав до неї. Вони відремонтували квартиру, все переробили на свій смак. Я ще терпіла, чекала. Думала, вона все ж таки стримає своє слово. Але трапилося ли хо. Мій старший захво рів, його поkлали до ліkарні. Потрібна була оnерація, і, відповідно, велика сума. Я знову звернулася до сестри, до єдиної моєї рідної людини, але отримала відмову. Вона знову ввімкнула начальника і веліла почекати. Я повернулася додому відчайдушна. Я ж не просила своїх якихось хотілок. Це гроші для племінника. Вона ж так любила його. Я розповіла про все чоловікові. Він порадив звернутися до адвоката. А адвокат вказав на те, щоб я подала до су ду. Що ж, здається це єдиний вихід.