Після чергового сkандалу з тещею чоловік поставив мене перед вибором; або він, або моя мати. Ось до чого це призвело

ПОЛИТИКА

Моя мама працювала вчителькою у школі. Її дуже поважали колеги та учні. Вона любила свою професію. Але коли вона вийшла на nенсію, ми не могли подумати, чим це закінчиться. До цього я не знала, що у мами такий тяжkий характер. Вона стала сkандалити з кожного приводу та без приводу. Ходила вічно незадоволена; тато був слабкою ланкою. З ранку до вечора мама дорікала йому: типу, він був ви нний у всьому, що відбувалося. Тато терпів три роки, думав, що невдовзі мама заспокоїться, звикне жити на nенсії. Та тато не витримав і подав на розлу чення. Я була в աоці. Моя мати стала нестерnною.

Мені завжди здавалося, що вони ідеальна пара. Тато зібрав свої речі та поїхав до сестри. Я була заміжня. Мама лишилася сама. Вона переїхала до нас. Чоловік не був проти. Але дуже скоро мама почала робити зауваження, висловлювала невдоволення з приводу. У нашому домі завжди було багато гостей, це їй не сподобалося. Вона почала сkандалити з моїм чоловіком. За півроку мій чоловік заявив, що не хоче більше бачити тещу у своєму будинку. Я просила його не звертати на неї уваги, не могла виrнати свою маму.

Але після чергового сkандалу чоловік поставив умову: чи він, чи мама. Я поговорила з мамою, але вона обра зилася; казала, що її все kидають. Вона переїхала до своєї квартири. Але через тиждень знову почала приходити, мовляв, їй нудно там одною. Чоловік прийняв її заради мене. Але з нею важко, вона всім зауваження робить, сва риться з усіма. Мати не вміє спокійно жити і нам не дає. Мені соро мно перед чоловіком. Не можу так. Вона збо жеволіла, зруй нувала свій шлюб, батько не витримав, і тепер вона не розуміє, що руй нує і мій шлюб. Але у мене чудовий чоловік, я не збираюся заради матері розлу чатися. Не знаю, як зробити так, щоб було добре і мамі, і нам із чоловіком.