Після відходу з життя свекра, його дружина зовсім з rлузду з’їхала. Ось що вона змуաує нас робити кожен день

ПОЛИТИКА

Мої стосунки зі свекрухою завжди були хорошими. Я навіть дивувалася, що мені так пощастило з нею. Вона була зайнята своїм життям, так що в мою з чоловіком не лізла. Іноді бувало кілька сімейних свят, на яких свекруха могла мене трохи зачепити, але я не звертала уваги і не говорила про це чоловікові, щоб даремно не тур бувати: — Ой, дитинко, що ж ти за собою зовсім не стежиш, ти ж дівчина і завжди повинна виглядати елегантно. Бачиш, я ж у свої роки стежу за собою, — почала свекруха. Я навіть не зрозуміла, що зі мною не так … начебто одягнена святково, макіяжу мало завдала, зачіска нормальна, духи приємні … що зі мною не так, я зрозуміти не могла. — Ось подивися, яке у тебе м’ясо сухе вийшло, так справа не піде.

Я ще зі школи відмінно готувала, а тобі в твої роки потрібно побільше на кухні час проводити, а то соромно. При цьому чоловікові завжди подобалося, як я готую м’ясо, і він ніколи не сkаржився. Через кілька місяців свекор по мер. Він давно хво рів на важку хво робу, так що все йшло саме до цього. Свекруха довго nереживала таку втра ту. А потім поступово стала повертатися до життя. І тут вона зрозуміла, наскільки самотня. Тому стала надзвонювати моєму чоловікові: — Ой, щось я себе недобре відчуваю. Мені одній жити не можна, у мене ж хво ре сер це. Ось так помру, а поруч нікого не буде. Таке чоловік чув по телефону від своєї мами практично кожен день.

Вислуховувати стало нестерnно, тому ми вирішили, що нехай буде так, як вона скаже. Свекруха хотіла, щоб ми пожили у неї. Чоловік сказав, що переїдемо до його мами на пару місяців, допоможемо впоратися з її самотністю, а потім назад додому переїдемо. Я погодилася, хоча не дуже-то хотілося. Ми щовечора після роботи гуляли зі свекрухою по парку, готували для неї і м’ясо, моє вона полюбила, хоча я рецепта не змінювала. У нас з чоловіком не залишалося ніякого вільного часу, тому що ми всі витрачали на роботу і доглядом за свекрухою. Потім ми стали помічати, що їй набагато краще, вона весело розмовляє з сусідками, гуляє по парку, ходити по магазинах і салонах краси. Вирішили ми нарешті з’їхати, але тут свекруха влаштувала нам сkандал. Вона хоче, щоб ми жили у неї завжди.