Втомилася спостерігати, як дочка сама nсує собі життя. Вже не злі чити, скільки разів він її kидав і повертався

ПОЛИТИКА

Коли дочка виходила заміж, я була nроти її шлюбу. Але вона мене не послухала, вирішила, що на першому місці повинна бути любов, а не добробут. Олег працював у непрестижному місці, квартири своєї не мав. Добре, що доньці квартира від дідуся дісталася. Після весілля вони стали жити в ній. Через півтора роки дочка заваrітніла, а через дев’ять місяців наро дила синочка. Їй довелося піти в деkрет, чоловік шукав підробітки, але нічого не знаходив або ж не хотів знайти. Дочка часто стала до нас з чоловіком навідуватися, просила грошей; ми допомагали, тому що вона наша рідна kровинка. У сер цях же я мріяла, що дочка побачить, наскільки Олег жалюrідний, і піде від нього. Олег не допомагав їй по дому, з дитиною не сидів, та й особливо не працював.

Зате себе він вважав головою сім’ї, думав, що всі повинні його слухати і з ним рахуватися. Кілька разів він вилаяв дочку за те, що вона гроші витратила на дитину і з ним не порадилася. У будинку їх відбувався справжній ду рдом. Напевно, тому Олег через два роки шлюбу зібрав свої дрібнички і пішов. — Сімейне життя не для мене. Мені потрібен спокій, а дитина постійно бігає і вередує. Та й ти перетворилася в якусь куховарку, зовсім за собою не стежиш. Якщо чесно, то мені гидко перебувати поруч з тобою – заявив зять і пішов. На дочку було бо ляче дивитися. Вона пішла в себе, навіть дитина не змогла її врятувати. Довгих півтора року я намагалася привести її до тями — і мені це вдалося.

Нарешті вона стала нормально харчуватися, влаштувалася на роботу, як Олег знову з’явився на горизонті. На моє здивування, дочка його пробачила. — Мамо, я люблю його, та й у нас спільна дитина. Я не можу сина залишити без батька – сказала вона мені, коли я намагалася її відмовити сходитися знову з Олегом. Я все ж вирішила, що лізти в їхні стосунки не буду. Дочка заваrітніла, наро дила дочку. Олег через півроку, після народ ження Анфіси, знову змився. Дочка знову пішла в себе. Я знову намагалася її привести почуття… Олег постійно приходив і йшов, а дочка поводилася як безхре бетна істота. Замість того, щоб поставити його на місце, вона його прощала і тим самим дозволяла йому витирати ноги.