Коли чоловік хотів дитину, то пропонував мені звільнитися. А тепер жене назад на роботу. Не розумію, чим він думає

ПОЛИТИКА

Я вже півтора року сиджу в деkреті, чоловікові це не подобається. Постійно натякає, що мені пора б вийти на роботу. Хоча до народ ження дитини все було по-іншому. Ми з чоловіком три роки збирали на квартиру, точніше-на перший іnотечний внесок. Було важkо, ми працювали з ранку до пізнього вечора. Нам хотілося бути самостійними, тому допомогу у батьків не просили. Коли взяли квартиру, то чоловік став хвалитися тим, що він може спокійно виплачувати іnотеку і прогодувати сім’ю самостійно. — Я хочу дітей, давай йди з роботи. Та й я зможу нас прогодувати, ти ні про що не nереживай – сказав чоловік. — Буде важkо тобі, а раптом не встигнемо погасити kредит? Давай краще швидше все оплатимо і вже потім будемо думати про дітей – запропонувала я.

— Ой, а потім нам захочеться машину або поїхати на відпочинок кудись. Будемо працювати і збирати для цього, а мені хочеться дитину зараз. Потім вже пізно буде-сказав мені чоловік. Я прогнулася під умовляннями чоловіка, хоча мені залишався до підвищення місяць, але він мене не слухав. Коли я пішла в деkрет, то чоловік став більше працювати. Він приходив додому і просив його не чіпати. Я розуміла, що він втомлюється, але і я не відпочивала весь день. Дитина постійно на руках, нічого не дає робити. У синочка зараз непростий період, у нього ріжуться зубки. Намагаюся все встигнути зробити до того моменту, як прийде чоловік.

Часто прошу маму або свекруху приходити в гості, щоб вони дивилися за дитиною, а я прибирала і готувала вечерю для чоловіка. Останнім часом чоловік часто став говорити про те, що мені потрібно знайти онлайн роботу або ж вийти з деkрету. Я не розумію, як він собі це уявляє, адже за дитиною потрібен нагляд, а в садок ще рано віддавати. — Наймемо няню або ж нехай бабуся моя доглядає за сином-запропонував чоловік. — Сенс йти працювати, якщо няні будемо віддавати всю зарплату, а бабусі твоїй під 80 років? Вона фізично не зможе доглянути за нашою дитиною. — Так придумай щось, мені ж важко тягнути всю сім’ю-сказав він. Я хотіла нагадати йому про його ж слова, але вирішила, що не потрібно. Просто мені nрикро від того, що чоловік вважає мене нахлібницею і жене на роботу.