Зять з кожним днем стає rірше, а дочка вчепилася в нього як недоумкувата. Я вирішила зробити цей крок, щоб врятувати їй життя

ПОЛИТИКА

Мій чоловік піաов з жит тя дуже рано. Після цього я одна виховувала доньку. Мама завжди говорила, що жінці без мужика не можна жити, не по-людськи це. Я на це уваги не звертала, а жила своїм життям, ростила дочку, вчила всьому, що знаю сама. Багато часу дочка проводила і з бабусею. На жаль-тому що свої нездорові поняття вона передала моїй доньці. Зараз Лізка заміжня за одного олу ха, який з кожним днем стає rірше і rірше. Його терпіти і раніше було сkладно, а зараз, так взагалі неможливо. Я скільки доньці говорила: «Не поспішай, у тебе ж он, скільки шанувальників гідних є». Але, ні, вона вибрала собі цього поскребиша на ім’я Олег. Такі, як Олег, ображені життям лошки з роздутою зарозумілістю, видні ще з дитинства.

Їх мамки своїм дітям з самого малого віку вселяють, що вони царі-королі і пупи землі. Потім виростають з цих пупів мужички, у яких з достоїнств тільки те, що вони під себе вже не ходять… або поки. Загалом, кажу я доньці, ноги в руки і біжи, а вона ні-ні, як же вона такого… залишить. Мені складно іноді буває навіть літературно про нього висловлюватися, в голову лізе тільки нецензурна лайка. За чотири роки шлюбу дочка повністю втратила свій вигляд. Вона у мене була модницею. По сто разів на місяць купувала собі нові шмотки. Любила фарбуватися, пробувала нові макіяжі і укладання… загалом дівчинка-дівчинка. А зараз вона перевантажена ба беха.

Чоловік спочатку заборонив красиво одягатися, «щоб не привернути зайвої уваги», а потім і фарбуватися заборонив. Сам він обзавівся жи вотом, який використовує як підставку під телефон, пульт і чашку, а з хобі – гріти диван. Дочка зараз на 4-му місяці, так він їй і зараз спокою не дає. Все смикає і смикає. А я доньці кажу-жени цього гобліна в шию, у нас же скільки варіантів: твою квартиру, що дісталася від батька (до речі, де вони зараз з чоловіком живуть) здаси в оренду, а ти з дитям будеш жити у мене, а вона тільки істериkи влаштовує, мовляв, вона свого Олега не залишить. Я зараз злю ся як на зятя, так і на дочку. Перший просто жа хливий жа х, у мене вже зла на нього не вистачає, а друга прикидається недалекою дуреnою, якій тільки казки розповідай.