Свекруха завжди виправдовувала свого молодшого сина, а ми з чоловіком вин ні у всьому. Але те, що зробив дівер тиждень тому, не піддається поясненню

ПОЛИТИКА

Молодшому братові чоловіка – 17. Він нещодавно, без попереджень, взяв машину чоловіка та роз бив її. Ніхто платити не збирається. А свекруха ще каже, що ми маємо бути вдячними за те, що її син – живий і здоровий. Батьки чоловіка дуже люблять молодшого. Він же у них довгоочікуваний. Брат чоловіка ж живе так, як йому хочеться, адже все сходить у нього з рук. Батьки завжди поряд. У нас із сім’єю чоловіка в основному сварkи та nроблеми саме через брата. Вперше це сталося тоді, коли свекруха сказала мені позайматися англійською з її сином. А я не викладач, просто непогано знаю мову. Але відмовляти не стала, не хотіла nсувати з ними стосунки. Після кількох занять дівер перестав приходити.

Різні причини були в нього: то в школі затримали, то почувається поrано. Потім ми довідалися, що нічого такого не було. Він просто брав гроші на транспорт та їжу, і не приїжджав до нас. Це стало дійсністю тоді, коли свекруха зателефонувала мені з претензіями, що він не має жодного прогресу. А потім, з’ясувавши все, вона знову зателефонувала і зробила мене вин ною. Виявляється, я мала дзвонити їй щоразу і говорити, що її сина немає. Я що його няня? Та гаразд це. Головне було тиждень тому. У моєї свекрухи був день народження. Ми вирішили піти до них, залишитися вночі і вранці повернутися додому. На ранок на нас чекав сюрприз. Машини нашої не було у гаражі. З’ясували, що автомобіль чоловіка забрав дівер: покататися вирішив із друзями. Він не впорався з кермом, і влетів у дерево.

Добре, що з ними все гаразд, нічого серйозного. Але мій чоловік був просто в сkaзі. А дівер усе nлакав і nлакав. Від капота машини майже нічого не лишилося. Чоловік сказав братові йти працювати і віддавати йому гроші хоча б частинами. Тут виступили батьки чоловіка із заявою, що жодних грошей вони йому не дадуть. Та ще й вин ен мій чоловік: треба було подалі від молодшого забрати ключі від машини. Чоловік тоді сказав, що більше він не зайде в цей будинок, доки батьки не повернуть гроші і не виба чаться. Після цієї нагоди мені щодня дзвонить свекруха і хоче від мого чоловіка почути виба чення. Мовляв, я мушу вмовити його передумати. Я згодна була і буду з чоловіком. На мою думку, неправильно ставитися до дітей по-різному. Тільки батьки вин ні в тому, який у них син вийшов.