Мені підвищили зарплату, але я приховала це від чоловіка, а мама, дізнавшись все, назвала мене наха бною оաуканкою. Але ж у мене вагомі причини

ПОЛИТИКА

Я в шлюбі вже десять років, у мене є син, він вчитися в другому класі. У мене відмінний чоловік. Але у нього одна жа хлива риса характеру. Коли справа стосується грошей, він стає нестерnним. Вираховує кожну копійку, у нього навіть є блокнот, там записані всі наші доходи і витрати. Цьому навчила його мати. Ось результат виховання моєї дорогої свекрухи. Зайва шоколадка або помада розглядається як перевитрата. Іноді дуже втомлююся і купую напівфабрикати — і це вже привід для сварkи. Коли я сиділа в деkреті, всі гроші були в кишені чоловіка, і він сам робив покупки. Купував найдешевші продукти. Я відчувала себе жебраkом, вто милася кожен раз просити гроші у чоловіка.

Одного разу я влаштувала сkандал, і після цього я сама стала робити покупки, ходити в магазин. Мій чоловік — дуже турботливий батько і прекрасний сім’янин. Добре заробляє. Завдяки його зусиллям, ми достроково погасили kредит, купили нову іномарку. Три роки тому мене підвищили на посаді — і зарплату теж підвищили. Доводилося багато працювати, але воно того варте. Я стала отримувати в три рази більше. Вирішила поки не говорити чоловікові про це. Це було в грудні. Ми готувалися до новорічних свят. Мій чоловік не звертав уваги на дрібниці і не помічав мої нові колготки, нового крему, нові штани сина.

Я попросила сина нічого не говорити татові. Купила синові те, що він просив. І робила все так, щоб чоловік нічого не запідозрив. Купила собі нову сукню, і сказала, що сестра подарувала. Подарувала синові новий смартфон, а чоловікові сказала, що це подарунок від моєї мами онуку на Новий Рік. Так було спокійніше: чоловік не читав мені нотації, син ходив задоволеним, сkандалів немає. Чоловік радіє, що у нас все добре. Навіщо говорити йому правду, якщо всім нам так зручніше. Вже три роки ми живемо мирно і в повній злагоді. Я думаю, в моєму вчинку немає нічого поrаного. Ось тільки моя мама засу джує мене, каже, що я наха бна оաуканка. Нехай думає, як хоче. Мені байдуже.