Дочка дізнавшись, що ми з чоловіком зробили для сина, таке нам влаштувала, що аж не завидно. Але ж вона не врахувала один дуже важливий факт

ПОЛИТИКА

Син у мене вчився на бюджеті. Тому ту суму, яку ми з чоловіком зібрали на його навчання, віддали йому на внесок для іпотеки. Моя дочка зараз вимагає того ж самого. Але ми вже оплатили її навчання! Ще коли діти були маленькими, ми з чоловіком відкрили рахунки в банку, і збирали гроші для їх майбутнього. Ми думали, що цим якось допоможемо їм. Наша дочка, Аня, погано вчилася в школі. Не займалася взагалі. Ми її попередили, що таким чином вступити вона не зможе. Чоловік заборонив мені наймати репетиторів. Сказавши, нехай сама викрутитися. Але, звичайно, вона не вступилаа на бюджет. Попросила нас платити за її навчання, сказала, що обов’язково візьметься за розум.

Вісь ми і зняли гроші з її рахунку і оnлатили. Ще й додали зверху. Потім вона вийшла заміж, і зараз живе в іншому місті в квартирі чоловіка. А вісь з сіном, Льошею, nроблем не було. Він завжди добре вчився, закінчив школу із золотою медаллю. В університеті отримував іменну стипендію. Всього домігся сам. Зараз і зустрічається з дівчиною, рік як разом. Якось у розмові він сказавши нам, що поки не обзаведеться житлом, то не буде одружуватися. Потрібно брати відповідальність. Потрібна квартира для сім’ї. Ми з батьком були раді, що син так думає. Все-таки він у нас серйозний і розумний.

Після ми запропонували йому наш варіант: ми знаємо з його рахунку гроші, нехай зробить перший внесок за квартиру, а іnотеку закриває сам. Він зрадів і погодився. Коли про це дізналася Аня-ви б бачили її стан. Вона сказала нам, що ми любимо сіна більше. Ми повинні були її попередити, що якщо не буде вчитися на бюджеті, то і квартири їй не бачіті. Тоді вона б вибрала квартиру. Але дітей ми ніколи не поділяли. Чоловік їй пояснивши, що ми самі вирішили допомогти з квартирою сіна. І що вона сама винна в тому, що потрапила на платні. У них з братом були однакові рахунки, вона вичерпала свій. Ніхто в цьому не ви нен. Але вона не заспокоюється. Поважає, що ми її обду рили. Зворотне довести у нас не виходити.