Мати Лери всіма способами хотіла розлу чити доньку та зятя, але після останнього випадку вона вже не стала терпіти

ПОЛИТИКА

Ще з раннього дитинства Лери її мати любила прискіпуватися до всього, що дівчина робила і робить. Характер мами Лери не змінюється. Зараз дівчина одружена, у неї нещодавно наро дився син, і Лера пішла у деkрет. Чоловік, Володимир, забезпечує всю сім’ю, але він дуже не подобається тещі. — Ви не сім’я, — каже мати Іри, — а співмешканці в одному гуртожитку. Де таке бачено, щоб чоловік приходив додому тільки переночувати, а дружина так покірно поводилася? Покажи свій характер. Іра лише відмахувалась від висловлювань мами й продовжувала робити те, що робила перед розмовою, ніби показуючи її невдоволення присутністю мами.

Так, Володимир приходив додому пізно ввечері. Колишнього кохання між ними вже не було. Вони швидше звикли один до одного, але це, мабуть, більше ніж любов. Іноді щоп’ятниці Вова з колегами грав у приставку після робочого дня, а у вихідні часто рибалив з тими ж друзями. Домашнімі справами він не займався. А навіщо, якщо все це обов’язок дівчини. Загалом, на допомогу від чоловіка Лера не очікувала. Її мати все це бачила, на жаль, і ніяк не могла прийняти зятя до своєї родини. — А ти певна, що він саме з колегами так гуляє? — казала вона доньці, — звідки тобі може бути така впевненість? Якщо не брати пізнішєє поверненя додому до уваги, все, за словами Лери, у них добре.

— Ні, ну, у нього багато інших переваг, — говорила вона мамі, — він, по-перше, заробляє хороші гроші, наша дитина ні чого не потребуватиме, а по-друге, у нього дуже поступливий характер. Що б вона там не говорила, але слова мами на неї подіяли. Ну не на порожньому місці мама так вирішила. Вона сама розлу чилася з татом у 22, мені був рік тоді, але мама знає всі ці сигнали про зра ду. Зараз Лера думає, як м’якше натякнути чоловікові про свої знахідки. Думка зра ди їй не дає сnокою. Лера вирішила перебороти стра хи, подивитися їм у вічі так дивитись, от і вирішила серйозно поговорити з ним і розвіяти всі стра хи.