Я мало не вибухнула коли свекруха за нас вирішила якісь меблі купити для дитини, але те що заявила вона потім, я терпити не збираюся

ПОЛИТИКА

Я завжди була дуже терплячий і розуміючий дівчиною. Але останнім часом у нас із чоловіком kонфлікти через його батьків. Батьки мого чоловіка – дуже активні nенсіонери, але не працюють. Все літо вони проводять на дачі, а решту часу – у місті. І оскільки їм нема чим зайнятися, вони практично весь час у нас в гостях. Наші свята теж не обходяться без їхньої присутності. Минулого року, коли наближався новий рік, мій свекор поїхав до рідного міста побачитись із сестрою. Моя свекруха не поїхала разом із ним і залишилася в нас удома. Вона вирішила, що ми разом зустрічатимемо Новий рік. Але ми мали інші плани. Друзі мого чоловіка місяць тому вже запросили нас зустрічати Новий рік в іншому місті, і ми погодилися.

Коли свекруха дізналася про це, вона почала сва ритися з моїм чоловіком і говорити: як ми можемо залишити її одну на таке свято. І ми, звісно, не поїхали до наших друзів. Таке ще траплялося у мій день народження. Тоді я дуже хво ріла і майже не могла встати з ліжка. Цього дня мені зателефонувала свекруха і сказала, що мені треба накрити стіл, бо вони з моїм свекром їдуть у гості. Я, звичайно, сказала, що приїжджати не треба, бо я дуже поrано почуваюся і взагалі не хочу нічого робити на кухні. Вони мене не послухали і за годину були на порозі. Мені було неприємно, що мене ніхто не слухав. Я ледве трималася на ногах, а вони сиділи в нас до пізнього вечора.

А найбільше мені не сподобалося те, що моя свекруха вирішила, які меблі будуть у мого малюка. Коли я була ваrітна і ми хотіли з чоловіком відремонтувати кімнату сина. Тоді моя свекруха зателефонувала і сказала, що вона вже вибрала і меблі відправляє до нас. Я пояснила чоловікові, що все розумію. Я дуже люблю його батьків і знаю, що вони теж дуже люблять нас. Але у нас своя сім’я, і ми повинні самі вирішити, які меблі та в яких тонах буде у кімнаті нашого сина. Чоловік мені нічого не сказав. А розмови не допомагають. Останньою краплею стало те, що моя свекруха вирішила поїхати на відпочинок разом із сином. А мій чоловік нічого не сказав мені про це. Я про це дізналася випадково. Мені страաенно nрикро і неприємно. Тож жити з ним я більше не хочу!