Знаючи характер своєї тітки, ми не запросили її на весілля. Але в самий розпал весілля вона увірвалася в зал і почалося невимовне

ПОЛИТИКА

І сміх, і rріх — тітка, сестра батька, вимудрилася зrаньбити мені весілля. Скільки я пам’ятаю себе, тітка завжди влаштовувала бешкет з приводу і без. То подарували їй не те, що вона хотіла, то почастували не тим, що її серце хотіло. Ось через ці безчинства і було вирішено не кликати її з сім’єю на весілля. І відкладали кілька разів торжество, сподіваючись, що вони кудись поїдуть на тиждень. Чи не дочекалися. Вирішили відзначити одруження у вузькому колі. Я з нареченим, наші батьки, брати з сестрами та свідки. Коли веселощі були в самому розпалі, до ресторану ввалилася тітка зі своїм чоловіком та двома доньками.

Відразу від дверей та почала кричати, що ніяк не чекала від нас такої зневаги на її адресу, що як брат міг не запросити сестру рідну свято улюбленої племінниці. Визикала, що з дитячих років нею нехтують, аж ноги витирають. Плакалася, мовляв, а вона завжди, від щирого серця нам допомагала… У всьому цьому словесному проносі не було жодного слова правди. Це вона допомагає? Та крім склок, об раз і пліток нічого іншого від неї не бачила. Її мета в житті – всіх посварити і всім життя зіпсувати. Ось це вона робить майстерно. Тут і зараз її талант розкрився в її красі.

Батькові стало погано, мати обра жено лила сльо зи, стільки бридких наклепів довелося почути. Благо, охорона ресторану швидко виштовхала їх геть із зали. Проте свято вже було обгажене. Не знаю, як мої батьки, але я своє зганьблене свято цій база рний ба бі (тітень її називати більше не хочу) не забуду. Видалили і її, і її доньок зі списку друзів у всіх соцмережах. Внесла їх у чорний список. Це, звичайно, для цієї родини комарячий укус. А ця баба вештається по гостях, і скаржиться, що брат через свою жаді бність її на весілля дочки не покликав.