Мама працювала за кордоном і сама утримувала мене та батька, але одного разу вона зателефонувала і сказала, що більше не надішле нам грошей. Я від тата чекав усе що завгодно, але тільки не таку поведінку

ПОЛИТИКА

Моя сім’я складається з 3 осіб: мама тато і я. Мій батько не працює. Якось моїй мамі запропонували роботу, і вона поїхала за кордон. Моя мама часто надсилала мені гроші на купівлю одягу та аксесуарів. Але якось зателефонувала вона і сказала, що більше не відправить грошей і не збирається назад. Батько зви нуватив мене у всьому, сказав, коли мене не було, у них все було гладко. А я так і не зрозумів, у чому моя ви на. Мій батько сказав, що я винен йому і просто так хліба він не купить. Сказав, що я у свої 17 років маю знайти роботу. Батько ніколи для мене не купував подарунків, одягу, як це робила мама.

Після довгих пошуків, я знайшов роботу. За неї платили мало, але іншого виходу я не мав. Я погодився працювати касиром у магазині за невелику плату. Одного разу, повертаючись додому з роботи, втомлений, я побачив у саду дівчину і закохався в неї. Я підійшов, ми поговорили, познайомились; мені було холодно, вона запропонувала мені чаю та запросила до себе додому. Мати Марини прийняла мене, почастувала чаєм, випічкою, різними фруктами, і ми говорили кілька годин без упину. Ми зустрілися та закохалися з першого погляду.

Дівчинка жила з матір’ю, батько давно їх поkинув. Я розповів свою історію. Ми з Мариною були щасливі і вирішили, що мені потрібна хороша професія, щоб надалі все було гаразд. Наші сім’ї зійшлися, коли ми вирішили побратися після 2 років спілкування. Не знаю, чим я заслужив на таку прихильність, але моєму щастю не було межі. На нашому весіллі моя мати була головним гостем і вона повернулася до тата, бо шкодувала його. Тепер я надсилаю гроші мамі, бо достатньо заробляю, а батькові не даю грошей, бо впевнений, що йому нач хати на мене.