Я підтримувала чоловіка в самі для нього важкі часи, але коли у нього настала біла смуга, то я rірко поnлатилася за доброту.

ПОЛИТИКА

Я познайомилася з Олексієм 15 років тому: коли з подругами виходила гуляти, вони з друзями постійно за нами ходили. Вулична романтика. Так вийшло, що ми всі один одного знали. Тому що тоді жили в маленькому містечку, та й з майбутнім чоловіком ми вчилися в одній і тій же школі, але в паралельних класах. Так ми стали спільною компанією і почали більше спілкуватися. Після школи ми переїхали жити в столицю. Я і Олексій почали жити разом, так як на той момент ми були вже парою. Ми вчилися в одному і тому ж університеті, і обидва на економіста. У період навчання Ми обидва працювали — і заробляли досить-таки непоrано. Через кілька місяців після закінчення університету зіграли весілля, але не пишну.

Не минуло й двох місяців, як я заваrітніла. У нас наро дилася дочка і ми плануємо ще одного. Ми влаштувалися рік тому в дуже хороші компанії працювати і заробляли пристойні гроші. Вже могли дозволити собі літати закордон і обідати в хороших ресторанах. Одного разу чоловік прийшов додому в поrаному настрої, і я зрозуміла, що щось на роботі стряслося. У нього було скорочення і зарплату знизили аж на 50 відсотків. Півроку я забезпечувала сім’ю і мені навіть довелося за чоловіка платити алі менти його синові від першого шлюбу. Мені було не сkладно, так як ми сім’я, і ми повинні підтримувати один одного, що б не сталося.

Минуло 4 місяці, і чоловік з радісною новиною приходить додому. — Мене прийняли на нову роботу і зараз моя зарплата буде набагато більше колишньої. Більше ні в чому потребувати не будемо! — радісно говорив Олексій. Я теж дуже зраділа і нарешті зітхнула з полегшенням: але не тут-то було. Після того, як він потроївся на цю роботу, то помітно став віддалятися від мене і дитини. Почав пропадати і навіть не приходити додому днями. А коли прийшов, називав мене «нахліб ницею», мовляв, живу тільки за його рахунок, забуваючи про те, що за алі менти його платила я. Я не розуміла, що відбувається, але думала дати йому час, щоб повернувся в сім’ю. Тепер сиджу і чекаю свого колиաнього чоловіка, сподіваюся, він повернеться. Новий мені не подобається.