У мене є перевірений метод: можу дізнатися хорошу господиню менше ніж за півгодини. Ось як я це роблю.

ПОЛИТИКА

Коли я приходжу в гості до своїх подруг, то обов’язково звертаю увагу на те, наскільки вони добрі господині. Багато хто може сказати, що це можна визначити на вигляд людини. Якщо жінка в випрасуваному костюмі, у неї чисті туфлі, охайна зовнішність, гарна сумочка — то і вдома у неї так само розставлено все по поличках. Але це не так.

У мене є багато подруг, які тільки для виходу в світ наводять себе в порядок, а вдома у них твориться коաмар. Коли я приходжу до них додому, то звертаю увагу на такі речі. По-перше, це коридор. Якщо взуття розкладене по сезонах, воно все чистеньке, поруч стоїть лопатка для взуття або крем із щіточкою, то господиня любить наводити чистоту, враховуючи всі дрібниці.

Далі проходимо у ванну, щоб помити руки. Обов’язково варто подивитися на дзеркало. Але не просто, щоби побачити своє відображення, а саме на скло. Можна виявити кола та сліди від води – отже господиня давно не чистила дзеркало. Також на раковині можуть бути брудні краплі води. На кухні варто подивитися на стан плити.

На ній не повинно бути жиру або чогось пригорілого. На столі не повинно бути жодної крихти чи слідів від чаю та кави. Раковина має бути порожня, без зайвого посуду, тим паче брудного. Про кулінарні здібності судити треба інакше — на смак і колір, як кажуть. Я ще звертаю увагу на вікна.

Багато хто не любить мити вікна, хоча це так важливо. Особливо, якщо вікна великі та широкі. Відразу хочеться подивитись на все місто з великої висоти. І як неприємно, коли бачиш плями на вікнах або каїке розлучення, особливо після дітей. Всі ці дрібниці я постійно зважаю; і лише після цього аналізу можна сказати, чи є жінка в будинку господинею чи вбирається лише з особливих випадків.