Моя подруга зробила в будинку ремонт і запросила мене в свій будинок. Моєму здивуванню не було меж, коли я увійшла в кухню.

ПОЛИТИКА

У мене є подруга. Ми з нею дружимо зі шкільних років. Разом навчалися в одному класі, потім разом вступали. Тепер разом працюємо в офісі. Чотири роки тому вона познайомилася з хлопцем. Він дуже привабливий, цікавий чоловік. Вони зустрічалися майже рік, потім він зробив їй пропозицію. Зіграли веселе весілля. Відразу після весілля вони придбали житло в іnотеку. Квартира потребувала капітального ремонту. Моя подруга дуже дивна. З самого початку вона заявила, що кухня їй не потрібна. Від подиву у мене очі на лоб полізли. Найцікавіше те, що чоловік був згоден з нею.

Вони живуть в однокімнатній квартирі, і моя подруга вирішила, що їй не потрібні ні плита, ні кухонні шафи. Вона залишила тільки холодильник, кілька тарілок і чашок, виделок, ложок і ще електричний чайник, і мікрохвильову піч. У них поки немає дітей; у мене є побоювання, що вони не збираються взагалі заводити їх. А хто буде їжу готувати і годувати їх? Моя подруга так пояснює своє рішення: колись вони постійно ходили в ресторан, в кафе, а тепер замовляють готові страви додому. Вона цілий день на роботі, а ввечері приходить додому дуже втомлена і у неї немає бажання і сил готувати. У вихідні у них повноцінний відпочинок.

Вони іноді купують продукти для приготування бутербродів, або салати в баночках, консерви. Харчуються чіпсами, фруктами, овочами. Вони-прихильники фаст-фуду. Всіх дивує те, що в будинку відсутня кухня. Іншого виходу у них не було. Дружина відмовилася готувати, значить, кухня не потрібна. Не хочуть готувати, значить — не будуть. Тому вправі використовувати кухню на свій розсуд. Так, я не буду сперечатися, дійсно у них місця мало, але я не уявляю будинок без кухні. Кухня-це моє царство. Я взагалі не купую їжу в готовому вигляді. Завжди готую з великим задоволенням. Кожен вирішує для себе сам. А ви змогли б обійтися без кухні?