Побачивши в магазині гарну сукню, Валя вирішила купити її для своєї племінниці, але такої реакції від сестри вона точно не очікувала.

ПОЛИТИКА

Після того, як чоловік Валентини втратив роботу, у них виникли фінансові труднощі, з яких вони не могли вибратися дуже довгий час. Незважаючи на складну ситуацію, Валентина з розумінням ставилася, не влаштовувала сkандали, не доріkала чоловікові в тому, що її подруги купують одяг із найдорожчих магазинів міста. Замість докору, вона вирішила подумати про те, як можна заощадити на одязі, але й виглядати акуратно. Неподалік їхнього будинку відкрився невеликий магазин європейського одягу, який носили один чи два рази, і це анітрохи не бен тежило Валентину.

Оскільки вже наближалася зима, то їй хотілося придбати симпатичний светр улюбленого кремового кольору. Трохи пошукавши, вона знайшла те, що їй підійшло, але як тільки вона наблизилася до каси, то побачила миле дитяче плаття, яке чудово підійшло б маленькій дочці її сестри. Стоячи на касі, Валентина думала, що робити: оскільки вона не могла дозволити собі купити дві речі, вона повинна була вибрати між сукнею і светром, який вона так довго шукала. Вибір упав на сукню, адже Валентина дуже любила свою племінницю і хотіла порадувати її подарунком.

Героїня ніяк не могла уявити собі, що її сестра обра зиться на неї, дізнавшись, що сукня не нова і хтось уже носив цю річ. Валентина нічого поrаного не бачила в цьому, вважаючи, що річ можна випрати – і вона буде як нова. Їй стало nрикро за те, що її сестра так швидко змінилася і почала надавати грошам та брендам одягу важливе значення. Насправді для неї неважливо було, з якого магазину купувати одяг, головне, щоб вигляд був акуратним та пристойним. Валентина після цього випадку стала замислюватися про те, як сильно змінилася її сестра і як сучасний світ диктує свої правила, в якому немає місця звичайним людям.