Діти золовки вели себе оrидно в будинку невістки, але Олеся терпіла б це, якби днями не з’ясувала, що з її сумки стали періодично пропадати rроші

ПОЛИТИКА

Олеся поважає свою свекруху і нізащо не сказала б їй нічого поrаного, але ситуація, що трапилася з нею, все ж таки змусила героїню поговорити з Мариною Олександрівною. Справа в тому, що рідна сестра чоловіка Олесі постійно приходить до них додому зі своїми дітьми і поводиться так, як у себе вдома, тоді як Олеся працює. Героїня висловила своє невдоволення свекрухи, вважаючи, що це неправильно, коли золовка разом із дітьми приходить до них додому. Пенсіонерка почала огризатися і зви нуватила невістку в егоїзмі, вважаючи, що її дочка з дітьми мають право приходити до них додому в будь-який зручний для них час.

Олеся заявила, що вона не проти спілкування з родичами чоловіка, але все, що робить золовка – вище за її розуміння. Діти золовки поводяться дуже поrано, без дозволу беруть rроші з сумки, купують на них щось смачне, тоді як золовка спокійно на це дивиться. Олеся вважає, що справа не в грошах, а у вихованні, бо її син може навчитися поганим вчинкам від її дітей. Звичайно, Олеся намагалася поговорити зі своєю золовкою, але результати були марними, адже Ірина вважає, що її діти нічого поrаного не роблять і що Олеся має шукати причини у собі.

На думку пенсіонерки, невістка надто серйозно ставиться до витівок її онуків. Дуже складно довести свекрусі, що її методи виховання застаріли та потрібно притягувати дітей до відповідальності за вчинки, які вони роблять. Марина Олександрівна не прийняла позиції Олесі, так ще й накинулася на неї, захищаючи свою дочку та онуків. Героїня не стала наполягати на своєму і вирішила просто обмежити спілкування із золовкою, щоб її син виріс у здоровій обстановці, без брехні та ха мського відношення.