Мама kинула батька і мене, як тільки у тата почалися фінансові труднощі. Але життя дуже швидко розставила все по своїх місцях

ПОЛИТИКА

У Вікторії було безтурботне дитинство, люблячі батьки, улюблені бабуся і дідусь, і здавалося, що ця безтурботність триватиме дуже довго. Їх сім’я почала тріщати по швах після того, як глава сімейства став безробітним і вже не міг забезпечувати їх. Замість того, щоб допомогти своєму чоловікові, мама Вікторії kинула його і дочку, а сама втекла з kоханцем. Ніхто не знав, що весь цей час мати Вікторії мала kоханця, і тому при найменшій труднощі вона kинула чоловіка, і багато хто просто дивувався, як можна було залишити свою рідну дочку заради чоловіка.

Цей крок потряс не тільки чоловіка Ігоря, але і залишив незгладимий слід на nсихіці дитини, яка вже не вірила нікому. Через деякий час батько Вікторії знайшов іншу дружину, яка в буквальному сенсі замінила їй матір. Мачуха намагалася не тиснути на падчерку, знаючи, як їй нелегко довелося після розлу чення батьків. Ігорю пощастило зі Стеллою, яка була дуже доброю, чуйною і мудрою, і виховувала Вікторію як свою рідну дочку. Ігор намагався зробити все для своєї дочки, щоб вона не відчувала себе обділеною і не виглядала б білою вороною в очах у ровесниць.

У день її повноліття, батько вирішив подарувати їй квартиру, щоб у неї був свій куточок, і Вікторія гідно оцінила подарунок батька. Зробила все, щоб ігор і Стелла пишалися їй. Вікторія з відзнакою закінчила медичний університет, і сама влаштувалася на роботу, вона була вдячна своєму батькові за те, що він не kинув її і виховав хорошу людину. Вікторія не знала, як вчинить, якщо раптом зустріне свою маму, і в один прекрасний день їх зустріч все ж відбулася. Мама героїні думала, що її дочка прийме її, але Вікторія не змогла пробачити зра ди і такого ставлення.