Мені довелося кілька днів пожити у дочки з чоловіком. Побувши там всього день, я стала свідком невимовного жа ху

ПОЛИТИКА

Єлизавета Львівна жила з дочкою Оксаною. Ростила вона дівчинку одна. Працювала вона завідуючою дитсадка, одягалася вона стильно і елегантно, такою ж виховувала і дочку. Ось уже Оксані виповнилося двадцять років. Це була симпатична і акуратна дівчина. На ювілей дочки Єлизавета Львівна купила двокімнатну квартиру в центрі міста. Оксана була на сьомому небі від щастя. Це була її мрія. Незабаром вона познайомилася зі Славою. Це був ввічливий і молодий чоловік. Оксані не терпілося познайомити його з мамою. Але Єлизаветі Львівні він чомусь не сподобався, але вона промовчала, не хотіла засмучувати дочку. Адже вона її так любила. Через три місяці молоді люди одружилися.

Настав день весілля; щоб не витрачатися, Слава запропонував провести весілля на дачі, а весільну сукню взяли у сестри. Оксана у всьому погоджувалася з нареченим. Після весілля вони жили в квартирі Оксани. Потім народився син Діма. Бабуся купила онукові купу подарунків і приїхала погостювати до них. Але зять її випровадив того ж дня. Дімі виповнилося чотири роки, а вона бачила онука всього кілька разів. Сталося так, що Єлизавету Львівну відправили на обстеження в міську лікарню. Довелося приїхати до дочки, і залишитися там на тиждень. Зять був дуже незадоволений, але робити було нічого, довелося погодитися. Побувши всього день, Єлизавета Львівна прийшла в невимовний жах.

М’ясо вони взагалі не купували, Дмитро був вегетаріанцем. Харчувалися тільки здоровою, натуральною їжею. Але ж дитині треба їсти м’ясо, йому необхідний білок для росту. Він навіть не ходив до дитсадка. Навіщо витрачатися, мама ж вдома? Коханий чоловік економив на сім’ї. Дочка виглядала старше років на десять, під очима сині кола, ходила в своєму старому одязі, не фарбувалася і не стежила за своєю зовнішністю. Дитина теж ходила в поношеному одязі, а цукерки отримував тільки на дні народження. Коли Діма ввечері прийшов з роботи, Єлизавета Львівна підійшла до зятя, і в обличчя сказала йому, що він скнара і жаднюга, потім взяла за руки дочку і онука і заявила йому, що вони йдуть в магазин за одягом, потім пообідають в ресторані, і щоб до їх приходу його вже не було в квартирі дочки.