Чоловік змушує мене виходити із деkрету. Дізналася, навіщо це йому – і була в люті від такого наха бства

ПОЛИТИКА

У нас із чоловіком ніколи не було великих розбіжностей, але нещодавно вони з’явилися. А ви ною всьому – його сестра, з якою я ледве знайома. Вона мені не особливо подобалася, так що я намагалася не вдаватися до подробиць її життя. Для свого віку вона поводилася як маленька дитина – безтурботно та інфантильно. Мене дратувало така поведінка, відповідно, тих спільних у нас не було. Я чекала появи на світ своєї дитини з особливим трепетом. Ми з чоловіком довго планували, я на роботі всіх попередила, що сидітиму в деkреті до кінця. Начальник мене дуже любив, тож терпляче чекав, не віддаючи нікому моє місце. Я хотіла повністю насолодитися своїм материнством. Навіть почала замислюватися про друге маля, але не тут було. Впала нам на голову сестра чоловіка.

Вона весь час жила з якимсь чоловіком. У РАГСі вони не розписувалися, бо оби два не бачили в цьому сенсу. Вона вже встигла наро дити йому одну дитину, але у графі батько стояв прочерк. І ось вона заваrітніла другим малюком, і цей чоловік вирішив піти з її життя. Він просто знайшов собі молодшу жінку, без дітей — і пішов до неї. Алі менти вона вимагати не має права, лишилася з дитиною на вулиці. Довелося їй переїхати до мами – моєї свекрухи. Чоловік став допомагати фінансово сестрі та мамі. На нашій сім’ї це ніяк не далося взнаки, бо чоловік заробляє пристойні гроші. І ось якось повертається чоловік від свекрухи і висуває таку пропозицію:

-Може, ти на рік раніше вийдеш із деkрету. Сама підеш на роботу, а з дитиною моя сестра посидить. Вона зараз і свого ро дить. Буде як нянька, а ми зверху платитимемо їй, щоб легше було. -З чого раптом я повинна віддавати свою дитину чужій тітці, та ще й позбавляти себе деkрету? Я довго чекала на цей час, і не збираюся заради когось виходити. -Ну Що за еrоїзм! -У мене Інший план для вас. Нехай твоя мама сидить із дітьми, а твоя сестра йде працювати. -Ні, так не піде. Все одно у тебе зарплата вища, я вже все порахував. -Ах, ти вже порахував … ну, тоді збирай свої речі і прова люй жити до мами, раз благополуччя сестри важливіше за власну сім’ю.