«Я знову забув привітати сина з днем народження. Моя колиաня просто виклює мені мозок » — нам з чоловіком ніде знайти спокій від цієї жінки

ПОЛИТИКА

На дитячому майданчику я познайомилася з молодою жінкою. Вона дуже хороша, ми відразу знайшли спільну мову. За фахом вона nсихолог. Добре розуміє мої nроблеми і дає корисні поради. Цього разу мені дуже хотілося побачитися з нею і поділитися історією. Я потребую її поради. Мені дуже хочеться зрозуміти, що ж хоче від мого чоловіка його колиաня дружина. Вона прийшла в призначену годину. Я вже була на місці. Справа в тому, що мій чоловік привітав мене з 8 березня, подарував букет рожевих троянд і мої улюблені парфуми, потім з донькою ми пішли в ресторан. Коли повернулися додому, чоловік сказав, що забув привітати сина з іменинами: і це не перший раз, він постійно забуває.

Син живе з матір’ю, вони в іншому місті. Перший шлюб мого чоловіка тривав майже чотири роки, відносини були натягнутими, часто сварилися, в результаті вирішили розлу читися. Так було краще для всіх. Дружина з сином переїхали в інше місто, а він залишився в столиці. Влаштувався на високооплачувану роботу і знайшов собі іншу дружину. Колиաня дружина не хотіла розлучатися, робила все, щоб повернути колиաні почуття. Але безрезультатно. Він купив нову квартиру, нові меблі і почав нове життя. Взагалі-то у колиաньої дружини-дуже важкий характер. Вона навіть з сином не ладнає, постійно сва риться. Мій чоловік регулярно платить алі менти, купує синові все необхідно, але дружина все-таки незадоволена.

Я її не зви нувачую: чоловік не спілкується з сином, рідко дзвонить йому, хлопчик навіть не пам’ятає батька. Мій чоловік забуває навіть привітати сина з днем народження. Я не розумію одного: якщо син не чекає батька, чому колиաній дружині так важливий дзвінок мого чоловіка? Вона вільна і може будувати своє особисте життя, але вона шукає зручний випадок зв’язатися з колиաнім чоловіком. Я думаю, вона просто егоїстка. Моя приятелька пояснила мені, що жінка хоче, щоб батько приділяв час синові. Адже він і його син. «Ти повинна допомогти чоловікові, щоб він налагодив відносини з сином. Діти ні в чому не винні, вони не повинні стра ждати і розплачуватися за батьків».