Новий чоловік мами чіплявся до мене, а коли я говорила про це мамі, вона не повірила мені, і я вирішила

ПОЛИТИКА

Головній героїні розповіді довелося зіткнутися з поrаним ставленням своєї матері, яка без сором’язливості спромоглася проміняти її на мужика, з яким познайомилася відносно недавно. Новий чоловік Петро відразу зненавидів Анастасію, вважаючи, що вона вже доросла і може вже з’їхати з квартири його дружини. Насправді Петро не любив маму Анастасії, просто йому не було де жити, та й працювати він не хотів. Цікаво, що для мами головної героїні неважливо було, чи працював її новий співмешканець чи ні, головне, що він завжди був фізичним і був поруч із нею.

Валентина не розуміла, чому її дочка ніяк не може змиритися з тим, що в її житті з’явився чоловік, який любить її та не завдає шкоди дочці. Сама Анастасія не могла сказати мамі, та й не хотіла засму чувати її тим, що Петро без мами постійно приставав до неї. А перед Валентиною Петро спеціально дбав про її дочку, щоб відвести від себе підозри, доглядав її, не дозволяв робити важку і важку роботу. Цікаво, що коли вони залишалися одні, він змушував виконувати для нього доручення, і коли Настя сказала, що все розповість мамі про нього, той посміхнувся, кажучи, що їй все одно не повірить. Прикро це було чути, але це була реальність – її мама не вірила їй, вважаючи, що дочка все вигадує через рев нощі.

Бачачи, що вона більше не потрібна рідній матері, дівчина вирішила піти працювати, щоб хоч якось позбутися присутності Петра. Скажу одразу, що це їй не допомогло, бо Петро почав випрошувати в неї зароблені гроші, і мама підтримувала його, говорячи, що вона має слухатись батька. Валентина сліпо вірила своєму обранцю, тому Настя прийняла важке для себе рішення — переселитися від них, але сказати, що мама почала її вмовляти повернутися — було б неправдою. Мама її, навпаки, зраділа тому, що дочка її більше не буде тягарем і вона зможе жити з Петром на своє задоволення.